KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0600 TL
  • 6.7614 TL
  • 7.7239 TL
Kocaeli Zirve
Söğüt Her Yerde İlgiyle Karşılanıyor
Söğüt Her Yerde İlgiyle Karşılanıyor
Siyaset
Nabi Yazıcı
12 Mart 2019 Salı 13:24
  • 2012
  • 1

Söğüt Her Yerde İlgiyle Karşılanıyor

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, İlimtepe Mahallesi’nde Toki, Körfez Kent’te 2. Etap site sakinleriyle ve  Körfez Gümüşhane İli Avşarbeyli, Üçkol Köyleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri bir araya geldi. Vatandaşlara yapacakları projeleri anlatan Söğüt desteklerini istedi.

Cumhur İttifakı Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen programları kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor, sohbet ediyor ve onların taleplerini alıyor. Bu kapsamda AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları ile birlikte İlimtepe Mahallesi Toki site sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti. Burada vatandaşların  isteklerini de tek tek not alan Söğüt taleplerin imkanlar çerçevesinde mutlaka yerine getirileceğini belirtti.

Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ve beraberindekiler daha sonra Yavuz Sultan Selim Mahallesi Körfez Kent 2.Etap Site sakinleriyle buluştu. Toplantıya katılanlara projelerini anlatan, talep ve önerilerini alan Söğüt “Önümüzdeki dönemde Körfez’de ihtiyaç duyulan eksikliği hissedilen bütün konulara el atacağız. Beyannamemizi de halkımızla istişare ederek bu doğrultuda hazırladık. ” dedi.

Ehline Emanet Güçlü Körfez

Körfez Gümüşhane İli Avşarbeyli, Üçkol Köyleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni  ziyaret eden,Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ve AK Partililer, Dernek Başkanı Türkyılmaz Dal ve yönetimi tarafından karşılandılar.Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara’nın da hazır bulunduğu toplantıda, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna’nın selamlama konuşmasından sonra,söz alan Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt dernek üyelerine projelerini anlattı. Körfez’lilerin artık metroyla ulaşımlarını sağlayacaklarını söyleyen Söğüt Körfez’e birde kent meydanı kazandıracaklarını belirtti. Kente vizyon projeleri ve hizmetleri ancak liyakat sahibi bir belediye başkanının kazandırabileceğinin altını çizen Söğüt “Eğitimim, tecrübem ve birikimim ile ben bu göreve talip oldum. Sizlerinde desteği ile Körfez’i daha güzel yarınlara taşıyacağız.Biz ne diyoruz ‘Ehline Emanet Güçlü Körfez,Ehline Emanet Mutlu Körfez’ ” diye konuştu.

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ