KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
SP Gölcük’e yine Akgündüz atandı
SP Gölcük’e yine Akgündüz atandı
Siyaset
01 Aralık 2011 Perşembe 11:40
  • 1146
  • 2

SP Gölcük’e yine Akgündüz atandı

SP İl Başkanı Ahmet Kul, Gölcük ilçe başkanlığı görevine Dr. İbrahim Akgündüz’ü yeniden getirdi. Akgündüz, ilk hedefinin Gölcük’te belediyeyi almak olduğunu söyledi

Saadet Partisi (SP) İl Teşkilatı`nda kongrelere öncülük etmesi için başkanlığa getirilen Ahmet Kul, çalışmalarına devam ediyor. SP İl Teşkilatı`nın parti binasında yapılan haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında, Gölcük ilçe başkanlığına Dr. İbrahim Akgündüz`ün yeniden atandığı açıklandı. Kul daha önce İzmit`e Hayati Yusuf Saka`yı, Çayırova`ya İlhami Bayrak`ı, Gebze`ye Nurettin Çelik`i, Darıca`ya Yener Dursun`u, Kandıra`ya Ramazan Aslan`ı ve Körfez`e Recep Sarıdoğan`ı ilçe başkanı olarak atamıştı.
 

AKP`YE YÜKLENDİ
Toplantıda açıklama yapan Kul, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan Başbakan Erdoğan`a acil şifalar diledi. AKP`ye yüklenerek sözlerine devam eden Kul, “Ülke, büyük sorunlar ile karşı karşıyadır. Ülkemiz yıllardır çok kötü idare edilmektedir. BOP eş başkanlığı, AB süreci için verilen tavizler, Arap baharı ve takınılan tavır bizi bu noktaya getirmiştir. Suriye ile yaşananlar, Libya`ya savaş gemisi göndermek, hiçbir sorunumuz olmayan İran ile sırf BOP çerçevesinde kurulan füze kalkanı yüzünden bozulan ilişkilerimiz bunu açıklıyor” dedi.
 

HEDEF BELEDİYE
Açıklamanın ardından SP Gölcük İlçe Başkanlığı görevine yeniden atanan Dr. İbrahim Akgündüz`ün tanıtımı yapıldı. Günün 24 saati çalışmak için göreve geldiğini söyleyen Gündüz, “İlkokuldan beri bu camianın içinde olmanın onurunu yaşıyorum. İlk hedefimiz Gölcük`te belediye seçimini kazanmaktır. Meclis üyesiyken ilçede yaşanan sıkıntıları yakından gördüm. Bu sorunları çözmek için SP yönetimi şart. Bunun gerçekleşmesi için var gücümle çalışacağım. Gölcük`te partimizi en üst seviyeye çıkartacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Bahadır NEGİŞ

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ