KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
SP iktidara hazırlanıyor
SP iktidara hazırlanıyor
Siyaset
12 Aralık 2011 Pazartesi 13:46
  • 3206
  • 5

SP iktidara hazırlanıyor

SP Körfez İlçe’de gerçekleşen aylık değerlendirme toplantısında konuşan il başkanı Ahmet Kul, teşkilata ‘yerel seçimlerde iktidara hazır olun’ mesajı verdi

SP Körfez İlçe Teşkilatı, aylık değerlendirme toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi. İlçe başkanı Recep Sarıdoğan`ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; il başkanı Ahmet Kul ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Kaymak, ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ile istişare heyeti katıldı. İlçe başkanı Sarıdoğan ve il başkanı Kul`un konuşma yaptığı toplantıda AKP eleştirilerek SP kadrolarına ‘iktidara hazır olun` mesajı verildi.
 

MİLLET DERS VERECEK
Açılış konuşmasını yapan Sarıdoğan, geçmişte olduğu gibi bugün de SP`nin varlığının birilerini rahatsız ettiğini söyledi. Sarıdoğan, “Halkın oyunu alarak halka zulüm ediliyor. Herşeyin iyi gittiğini ballandıra ballandıra anlatanlar bunların gerçek olmadığını biliyor. Merhum genel başkanımız Necmettin Erbakan olacakları çok önceden söylemişti. Dün İslam diyenler bugün laikliği baş tacı ediyor. Milletimiz dün başka bugün başka konuşanlara mutlaka dersini verecektir” dedi.
 

HALK SP`Yİ BEKLİYOR
İl başkanı Ahmet Kul ise, millete karşılıksız ve Allah rızası için hizmet decek kadroların yalnızca SP`de olduğunu vurguladı. Kul, “Milletimizin tek dostu SP`dir. SP`nin 1 yılda yaptığı efsane hizmetleri AKP 10 yıldır yapamadı. Milletin elinde ne varsa almaya çalışıyorlar. Milletimiz gelecek seçimlerde mutlaka hizmetlerini unutmadığı Saadet kadrolarını yerelde iktidar yapmayı bekliyor. Önce yerelde sonra da genelde iktidar olacağız. Buna hazırlanın” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ