KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7084 TL
  • 6.3256 TL
  • 7.3880 TL
Kocaeli Zirve
Hırsızlar fuara dadandı
Hırsızlar fuara dadandı
Polis-Adliye
21 Nisan 2010 Çarşamba 17:53
  • 0

Hırsızlar fuara dadandı

Venüs Restaurant’ı soyan 3 kafadar aracın benzini bitince yakalandı, Kuloğlu Restaurant ise hırsızların adeta uğrak yeri haline geldi

Kocaeli Fuarı`nın içinde bulunan Venüs Restaurant ile Kuloğlu Restaurant birer gün arayla soyuldu. KOTO`nun sosyal tesisi Venüs Restaurant`a önceki gün saat 09.30 sıralarında girerek tost makinesi, mutfak tezgahı, mutfak dolabı gibi malzemeleri çalan 3 kafadar hızla olay yerinden kaçmaya çalıştı. Ancak başlarına beklenmedik bir olay geldi.
 

ARACIN BENZİNİ BİTİNCE...
Aynı zamanda akraba olan Erkan B.(19), Harun B.(21) ile Emrah B.(22), 41 FR 008 plakalı araçla kaçmaya çalışırken, çalıntı malzemelerle dolu aracın benzini Bekirdere mevkiinde bitti. 3 kafadar, aracı çalıştırmak isterken polsin şüphesini çekince, yakayı ele verdi. Çaldıkları malzemelerle yakalanan 3 kafadar tutuklanarak cezaevine konuldu.
 

3. KEZ SOYULDU
Fuarda bir hırsızlık olayı daha meydana geldi. İsmail Kuloğlu`na ait Kuloğlu Restaurant 3. kez kimliği belirsiz kişi veya kişilerce soyuldu. Sabah iş yerine gelen personel durumu fark edince hemen polise haber verdi. Ekipler olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Kuloğlu Restaurant`a giren hırsızların daha çok elektrik malzemesi çaldığı tespit edildi.
 

KAPIYI KIRMIŞLAR
Kuloğlu Restaurant`ı soyan hırsız ya da hırsızların gece yarısı, deponun kapısını kırarak içeriye girdikleri tahmin ediliyor. Daha önce de iki kez soyulan Kuloğlu Restaurant`tan elektrik malzemelerinin yanı sıra laptop, plazma TV ve bazı önemli evrakların da çalındığı öğrenildi. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Kuloğlu Restaurant`a giren hırsızlar her yerde aranıyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ