KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
SP’li Çepil’den bombardıman!
SP’li Çepil’den bombardıman!
Siyaset
15 Kasım 2012 Perşembe 12:42
  • 804
  • 0

SP’li Çepil’den bombardıman!

Haftalık ilçe toplantısında mahalle başkanlarına yetki belgelerini veren SP Kartepe İlçe Başkanı Cevdet Çepil, AKP’yi ve Kartepe Belediyesi’ni adeta topa tuttu

Saadet Partisi (SP) Kartepe İlçe Başkanı Cedet Çepil, haftalık yönetim kurulu toplantısında 52 mahalle başkanına yetki belgelerini verdi. Parti binasında yapılan toplantıda Çepil, AKP ve Kartepe Belediyesi`ne de verdi veriştirdi. İsrail`in önceki akşam Gazze`yi tekrar vurması nedeniyle öfkeli olan Çepil, Başbakan Erdoğan`ın İsraile`e yönelik tutumunu eleştirdi. Çepil, “Siz nasıl ‘Biz Erbakan`ın yolundan gidiyoruz` diyorsunuz? ABD Ortadoğu`nun tetikçiliğini yapıyor, siz de kalkıp onlarla işbirliği yapıyorsunuz. İsrail, Hicri Yılbaşı`nda Müslüman kanı döküyor, ABD ise onun destekçisi olduğunu söylüyor” dedi.

 
SİZİ KİMSE KURTARAMAZ
Konuşmasına sert sözlerle devam eden Çepil, “Bu zihniyete devam ettikçe imam hatip mezunu da olsanız, eşlerinizin başı kapalı da olsa bu sizi kurtaramaz. 7 sülaleniz alnını secdeden kaldırmasa da bu vebali ödeyemezssiniz” diye konuştu. Çepil, daha sonra Kartepe Belediyesi`yle ilgili de şu eleştirileri sundu: “Belediye sitesinde 47 bin 997 metre uzunluğunda 218 adet yol açıldığını ilan eden yetkililere soruyoruz; Büyükşehir Belediyesi`nin yardımlarıyla yapılan bir çok yolda ilçe belediyesi olarak hiç altyapı çalışması hazırlayabilidiniz mi?
 
YOL AÇMAKLA OLMUYOR
Bu yollara kaç metre su hattı çekildi? Kaç metre kanalizasyon döşendi? Elektirk hatları yeraltına alındı mı, Telekom ve doğalgaz altyapısı tamamlandı mı? Madem yol yapmakta bu kadar hünerlisiniz Köseköy`deki Çuhane yolunun bekleyen projesini hayata geçirin. Çuhane yolunu iki taraflı hale getirin. Büyük bir çileden de kurtulmuş olalım. Kartepeli sizden bunu bekliyor.
Belediyecilikte hizmet yol açmak değil, o yolları komple altyapısıyla birlikte bitirmektir.”
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ