KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Özel Seymen’de Yunuslar, büyüledi
Özel Seymen’de Yunuslar, büyüledi
Güncel
08 Nisan 2010 Perşembe 13:46
  • 1129
  • 0

Özel Seymen’de Yunuslar, büyüledi

Özel Seymen Koleji Yunuslar Anasınıfı öğrencileri, söyledikleri yabancı şarkılar ve dans gösterileriyle izleyenleri büyüledi

Özel Seymen Koleji Yunuslar Anasınıfı öğrencileri, önceki gün okulun konferans salonunda düzenlenen etkinliklerde yeteneklerini sergiledi. Öğrenci velilerinin de katıldığı programda, minik öğrenciler Türkçe, Almanca, İngilizce şarkılar söyledi, drama oynadı ve modern dans gösterileri gerçekleştirdi. Ailelerinden ve katılımcılardan büyük alkış alan öğrencilerin, mutlulukları görülmeye değerdi.

YABANCI ŞARKILAR
Etkinliğin açılış konuşmasını Yunuslar Anasınıfı öğretmeni Sibel Sezgin yaptı. Öğrencilerine saygıyı, sevgiyi, en önemlisi de tek başına ayakta durabilmeyi öğrettiklerini belirten Sezgin, minik öğrencilerin bir yıl boyunca edindikleri tecrübeleri sergileyecekleri etkinliğin, startını verdi. Öğrenciler ilk olarak Türkçe, Almanca ve İngilizce şarkılar seslendirerek, kendilerini izleyenleri adeta büyüledi.

DANS GÖSTERİLERİ
Minik öğrenciler daha sonra, İngilizce ve Türkçe drama oynadılar, modern dans ve halk oyunları gösterileri gerçekleştirdiler. Miniklerin gösterileri, ‘bu yaşta bu zeka, bu yetenek` dedirtecek türdendi. Performansları ve becerileriyle, ailelerinden ve öğretmenlerinden tam not alan öğrencilerin, mutlulukları görülmeye değerdi.

BÜYÜK ALKIŞ ALDI
Öğrencilerin sergiledikleri bu başarılı performansta en büyük alkışı ise bir yıl boyunca onlara eğitim veren Özel Seymen Koleji Yunuslar Anasınıfı öğretmeni Sibel Sezgin, müzik öğretmeni Pınar Bircan, İngilizce öğretmeni Melike Akkaya, Almanca öğretmeni Emine Balta ve halkoyunları öğretmeni Berna Külahçı aldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ