KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
TDH, Gebze’de sahaya indi
TDH, Gebze’de sahaya indi
Siyaset
05 Kasım 2009 Perşembe 15:07
  • 910
  • 2

TDH, Gebze’de sahaya indi

Türkiye Değişim Hareketi, Gebze’de yaptığı toplantıyla hem ilçe yönetimini tanıttı hem de gövde gösterisi yaptı. İl başkanı Coşkun Ağaryılmaz, “İktidar olacağız” dedi

Yılmaz Kahraman başkanlığındaki Türkiye Değişim Hareketi Gebze İlçe Örgütü, önceki akşam Eskihisar Sahil Restaurant'ta, Gebze basınıyla tanışma ve oluşturulan yönetim kurulunu kamuoyuna açıklama toplantısı düzenlediler. Yoğun bir ilginin olduğu toplantıya, Türkiye Değişim Hareketi Kocaeli İl Başkanı Çoşkun Ağaryılmaz, İzmit ilçe başkanı Volkan Karayel, Kartepe ilçe başkanı Atilla Yüceak, Körfez ilçe başkanı Yener Akbulut, Darıca ilçe başkanı Necmi Kaya ve Başiskele ilçe başkanı İbrahim  Kabasakal katıldı.

 

PIRIL PIRIL İSİMLER
Toplantının açılış konuşmasını yapan Gebze ilçe başkanı Yılmaz Kahraman "Mevcut siyasi partilerden ve onların yaptıkları yanlışlardan ve haksızlıklardan bıkan halkımız nezdinde, genel başkanımız Mustafa Sarıgül'ün şahsında çok büyük bir güven oluştu. Bizden 'gelin ve değiştirin' talebi oluştu. Türkiye Değişim Hareketi işte bu ilgi ve taleplerin neticesinde ortaya çıkmıştır. Baştan beri ilgi ile takip ettiğim Türkiye Değişim Hareketi'nin Gebze ilçe örgütlenmesi bana verildiğinde çok mutlu oldum. Benden istenen tek şey, yönetimi oluşturacağım kişilerin dürüst ve düzgün olmalarının yanı sıra hiç bir şekilde gerek siyasi ve gerekse de ahlaki kirliliklere bulaşmamış kişilerden oluşturulmasıydı. Ben de öyle yaptım” dedi.
 

İKTİDAR OLACAĞIZ
 Daha sonra mikrofona gelen Türkiye Değişim Hareketi Kocaeli İl Başkanı Çoşkun Ağaryılmaz "İktidara geleceğiz ve değiştireceğiz. Zaten her şey dört dörtlük olsaydı ne bize ihtiyaç olurdu ne de Türkiye Değişim Hareketi'ne. Bu iktidar bizim ve çocuklarımızın yarını yerine, kendilerinin ve çocuklarının yarınları garanti altına almayı tercih etti. Değiştireceğiz ve birleştireceğiz dedikçe daha çok geriye götürdüler ülkeyi ve insanlarımızı ayrıştırdılar. Genel başkanımızın, Şişli Belediye Başkanlığı`nda göstermiş olduğu adil yönetim şeklinin aynısını Türkiye geneline yayacağız. 2011 seçimleri için baraj sorunumuz hiç yok. Barajı aşacağımız kesin ama biz mecliste olmayı değil iktidara gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

TDH Gebze İlçe Yönetimi

Yılmaz Kahraman, Barış Er, Hakan Malkoç, Taner Altıparmak, Selim Akgöz, Ünsal Söğüt, Yasemin Tanrıber, İsmail Aşak, Murat Aydın, Gürkan Erdağ, İdris Sarıkaya, Mülazim Dursun, Doğa Çalışkan, Özcan Kaya, Mustafa Rençber, Nilgün Özkan, Metin Akbay, Serdar Aktoprak, Sevda Aslan, Şentürk Öztürk, Yılmaz Aydemir, Selçuk Polatoğlu, Kemal Tokmak, Erhan Bölük, Tacettin Demirtaş, Vedat Giriş, Bekir Ünal, T. Güneş Demirli, Cemal Boyracı ve Ülkü Bingöl.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ