KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
TDH Karamürsel ilçe başkanı Sıpkat Kale oldu
TDH Karamürsel ilçe başkanı Sıpkat Kale oldu
Siyaset
03 Aralık 2009 Perşembe 10:13
  • 1421
  • 8

TDH Karamürsel ilçe başkanı Sıpkat Kale oldu

TDH Karamürsel ilçe başkanlığına Karamürsel adliyesinden emekli yazı işleri müdürü Sıpkat Kale getirildi

Türkiye Değişim Hareketi(TDH) İl Başkanı Coşkun Ağaryılmaz il binasında düzenlediği basın toplantısında TDH Karamürsel ilçe başkanlığına Sıpkat Kale'yi getirdiklerini açıkladı. Kendisini tanıtan Sıpkat Kale:'' 1951 Bolu doğumluyum. Karamürsel adliyesinden Yazı işleri müdürü olarak emekli oldum. Evliyim ve dört çocuk babasıyım. İstanbul Pendik lisesi mezunuyum'' diyerek bundan önce hiçbir siyasi yapılanmanın içinde olmadığını belirtti. Kale'nin kendisini tanıtmasından sonra açıklama yapan Ağaryılmaz şunları söyledi;

 


HIZLI BİR TEŞKİLATLANMA İÇERİSİNDEYİZ

İlçe başkanımız sevilen aktif bir kişi. Ülkemizin geleceği ile başkanımız kaygı taşıyordu. Bizim partimiz iktidara geldikten sonra bu kaygıdan kurtulacak. Sizlerinde bildiği gibi hızlı bir teşkilatlanma içerisindeyiz. 10 ilçede parti binalarımızı tamamladık. Çayırova ve Karamürsel ilçe binalarımızda hazırlanmakta.12 Aralık'ta saat 13:00'te Körfez ilçe binamızın da açılışını gerçekleştireceğiz. 5 Aralık Cumartesi günü 10:00`da Perşembe pazarından Bursa`da ki il binasının açılışına otobüs kaldırıyoruz. Herkesi bekliyoruz.


AKP'NİN OYLARINI ALIYORUZ

A&G şirketinin yaptığı anketlere göre AKP'nin oylarını almaya başladık. İktidara hazırlanıyoruz. Daha partileşmeden anketlerde yüksek sonuçlar almamız bizleri sevindiriyor. Ülkenin gidişinden memnun olmayanlar bizim partimize akın akın geliyor. Önümüzde ki seçimlerde iktidar partisi biz olacağız buna inanıyor ve güveniyoruz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ