KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7660 TL
  • 6.3561 TL
  • 7.4267 TL
Kocaeli Zirve
TDH’ye ilk toplu katılım
TDH’ye ilk toplu katılım
Siyaset
26 Aralık 2009 Cumartesi 13:36
  • 0

TDH’ye ilk toplu katılım

Türkiye Değişim Hareketi ilimizde ilk toplu üye katılımını gerçekleştirdi. İzmit ilçe binasında düzenlenen törenle, 30 kişi partiye üye oldu

TDH İzmit İlçe Örgütü ilk toplu üye katılımını gerçekleştirdi. Katılım törenine; TDH İl Başkanı Coşkun Ağaryılmaz, İzmit ilçe başkanı Volkan Karayel, il gençlik kolları başkanı Okay Kabasakal, il, ilçe, gençlik kolları yöneticileri ve partiye üye olacak gençler katıldı. Partiye yeni katılan gençler, İzmit İlçe Başkanı Volkan Karayel`e çiçek takdim etti.
 

30 ÜYE KATILIMI
Yenişehir Mahallesi`nden 9 kişi, Tepeköy Mahallesi`nden 3 kişi, Erenler Mahallesi`nden 4 kişi, Mehmet Ali Paşa Mahallesi`nden 6 kişi, Yeşilova Mahallesi`nden 4 kişi, Kadıköy Mahallesi`nden 2 kişi, Kozluk Mahallesi`nden 1 kişi ve 28 Haziran Mahallesi`nden 1 kişi olmak üzere, toplam 30 kişi gerçekleştirilen törenle, partiye toplu halde üye oldular.
 

TEK ALTARNATİF
Katılım töreninin ardından kısa bir açıklama yapan İzmit İlçe Başkanı Volkan Karayel, iktidar partisine tek altarnatif partinin TDH olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü; “81 ilde örgütlenmemizi tamamladık. Henüz siyasi kimliğimizi kazanmamamıza rağmen, partimize katılmak isteyen çok insan var. İlk toplu üye katılımımızı bugün gerçekleştirdik.
 

HIZLA SÜRECEK
İlerleyen günlerde de toplu katılımlar hızla devam edecek. Yeni arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum.” Mustafa Sarıgül`ün Ankara`da il başkanları ile yaptığı değerlendirme toplantısından sıcağı sıcağına gelen il başkanı Coşkun Ağaryılmaz da kısa bir konuşma yaparak, ilk toplu üye katılımını gerçekleştirmenin heycanı yaşadıklarını söyledi.
 

TEBRİK ETTİ
Yeni katılan üyeleri tebrik eden Ağaryılmaz, daha sonra Ankara`daki il başkanları toplantısıyla ilgili bilgi verdi. Ağaryılmaz, şunları kaydetti; Ankara`daki il başkanları toplantısına giderken, genel başkanımız Mustafa Sarıgül`ün, partimizin adı, amblemi ne olacağını açıklayacağını düşünüyorduk ama olmadı.
 

BELLİ DEĞİL
Ankara`dan umduğumuzu bulamadan geldik. Şu anda partinin siyasal kimliğini ne zaman kazanacağı henüz belli değil. Ocak ayı söylentileri de doğru değil. 17 Ocak`ta İzmir`de İktidara Hazırlık Merkezimizi kuruyoruz. Belki merkezin açılışında, genel başkanımız bir sürpriz yapar ama şimdilik bir değişiklik gözükmüyor.”

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ