KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
TDP’de ilk bayramlaşma coşkuluydu
TDP’de ilk bayramlaşma coşkuluydu
Siyaset
21 Eylül 2009 Pazartesi 18:27
  • 1315
  • 0

TDP’de ilk bayramlaşma coşkuluydu

Mustafa Sarıgül’ün liderliğinde kurulan TDP dün ilk bayramlaşma törenini gerçekleştirdi. TDP’nin ilk bayramlaşma buluşmasına ilgi yoğundu

Türkiye  Değişim Partisi İl Teşkilatı, ilk bayramlaşma buluşmasını dün gerçekleştirdi. İl binasının tadilatta olması nedeniyle KYÖD Sosyal Tesisleri`nde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, il başkanı Coşkun Ağaryılmaz ve il yönetim kurulu üyeleri, ataması geçtiğimiz hafta gerçekleşen Darıca ilçe başkanı Nemci Kocaman ve yönetimi, CHP`li Darıca Belediye Meclisi Üyesi İrfan Yılmaz, ADD Derince Şubesi yöneticisi Mehmet Ali Aras, KOÜ Teknik Eğitim Fakültesi`nden Doç. Dr. Faruk Aras, İş Bankası Körfez Şubesi`nin emekli müdürü Yener Akbulut, Körfez Kavram Dersanesi ortaklarından Tazebey Yaşin, Yurtiçi Kargo Kocaeli Şube Müdürü Ali Güler katıldı. Katılımın oldukça yoğun olduğu bayramlaşma gün boyu devam etti.

YÖNETİMDE YENİ İSİMLER
Tüm Kocaeli halkının bayramını kutlayan il başkanı Ağaryılmaz, partiye Nedim Yinelek, Altı Nokta Körler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Celal Polat, Atilla Yüceak, İsmail Özer ve Suavi Oktay`ın da dahil olduğunu söyleyerek, “TDP`ye ilgi büyük. Bayramdan sonra ilçe başkanlarımızı tek tek  açıklayacağız. Gebze ve Körfez ilçelerinin yönetimleri hazır olmak üzere. Bizim acelemiz yok. Zaman konusunda ve insan konusunda bir sıkıntı yaşamıyoruz. Mütevazi isimlerden öte iddialı isimleri ilçe başkanlığına getirmek için gayret sarf ediyoruz. Bu hareket Türkiye halkına alternatif bir hareket olarak yerini almaya devam ediyor. Mevcut siyasi yapının yani AKP ve CHP`nin yetersizliği görüldü. Ülkenin  durumundan şikayetçi olan herkes  yanımızda olmaya hazır' dedi. Bayramlaşmaya yeni yönetim kurulu üyeleri Atilla Yüceak, İsmail Özer ve Suavi Oktay özel ziyaretleri dolayısıyla katılamadı.

27 EYLÜL`DEKİ TOPLANTIYA ÇAĞRI
Ağaryılmaz, 27 Eylül`de İstanbul Abdi İpekçi Kapalı Spor Salonu`nda partinin yapacağı ilk toplantıya çağrı yaparak, “Saat 09.00`da Perşembe Pazarı alanından 10 otobüs kaldıracağız. Gelmek isteyen tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. İstanbul`da yapacağımız toplantı bizim için çok önemli. Bilgi paylaşımı olacak ve parti bir güç gösterisi yapacak. Bizim için büyük bir başlangıç olacak' dedi.

AİLELERİ DE GELDİ
Ağaryılmaz, gün boyunca devam eden bayramlaşma törenine yönetim kurulu üyelerinin bir kısmının bayramda özel ziyaretleri dolayısıyla katılmadıklarını da söyledi. Bayram buluşmasına yönetim kurulu üyelerinden Sultan Sağır eşi Sait Bey ve 7 aylık oğlu Aras ile, Nizamettin Kamış kızı Eda Kamış  ve Müzeyyen Saygılı 17 yaşındaki kızı Pınar Saygılı ile katıldı. Partililer ve yakınları çay içip bol bol sohbet ederek partinin gidişatı ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Partilileri KYÖD`de karşılayan il başkaı Coşkun Ağaryılmaz tek tek hepsiyle bayramlaştı, ‘hoş geldiniz` dedi.
TDP Kocaeli İl Teşkilatı, ilk bayramını coşkulu bir şekilde kutladı. Yeni bir oluşum olmasına rağmen ilk bayram törenine ilgi bir hayli yoğundu.

İl yönetiminden Sevilay Uysal ve Kutlay Dursunoğlu misafirleri CHP`li Darıca Belediye Meclisi Üyesi İrfan Yılmaz, Derince ADD Şubesi yöneticisi Mehmet Ali Aras, KOÜ Teknik Eğitim Fakültesi`nden Doç. Dr. Faruk Aras ile yakından ilgilendi.

Coşkun Ağaryılmaz, TDP`de atanana ilk ilçe başkanı Necmi Kocaman`ın bayramını tebrik etti.
Çikolata ikramı il yönetim kurlu üyesi Sevilay Uysal`a kaldı. Uysal tüm partililere tek tek çikolata ve kolonya ikram etti.
TDP`nin ilk bayramlaşmasında Nizamettin Kamış`ın kızı Eda ve Müzeyyen Saygılı`nın kızı Pınar da KYÖD`de hazır bulundu.
Ağaryılmaz bayramlaşmaya oğlu ve eşi Sait Bey ile katılan yönetim kurulu üyesi Sultan Sağır`ın 7 aylık oğlu Aras Nesil`i kucağına alarak sevdi.
 


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ