KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Şampiyon özel kalem
Şampiyon özel kalem
Amatör Futbol
07 Temmuz 2010 Çarşamba 16:34
  • 1051
  • 0

Şampiyon özel kalem

Gebze Belediyesi Birimlerarası Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası Özel Kalem Müdürlüğü’nün şampiyonluğu ile sona erdi.

Özel Kalem Müdürlüğü normal süresi 0-0 biten maçta penaltı atışları sonucu rakibi Plan ve Proje Müdürlüğü`nü 3-1 yenerek mutlu sona ulaştı. Özel Kalem Müdürlüğü`ne şampiyonluk kupasını Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker verdi.

FİNAL MAÇINA İLGİ BÜYÜKTÜ
Belediye personelinin büyük ilgi gösterdiği final maçını Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Yunus Tekin, Ahmet Kisbet ve S.Mehmet Külte, belediye meclis üyeleri, KASKF Başkanı Murat Aydın, daire müdürleri ile memur ve işçi çalışanlar izledi. Oldukça zevkli geçen ve iki tarafın da çok sayıda gol pozisyonu ürettiği maçta direkten dönen toplar maça damgasını vurdu. Özel Kalem Müdürlüğü`nde oynayan Adem Bozkurt`un maçın sonlarında vurduğu iki kafa vuruşu direkten dönünce şampiyonu penaltı atışları belirledi. Penaltı atışlarında Özel Kalem Müdürlüğü dört atıştan üçünü gole çevirirken, Plan ve Proje Müdürlüğü dört atıştan birini gole çevirebildi.3-1 biten penaltı atışları sonucu şampiyonluğa ulaşan Özel Kalem Müdürlüğü büyük sevinç yaşadı.

ÜÇÜNCÜ MALİ HİZMETLER
Turnuvada üçüncülüğü İmar Müdürlüğü`nü 10-4 yenen Mali Hizmetler Müdürlüğü kazanırken, gol krallığını ise 17 golle Mali Hizmetler Müdürlüğü`nde oynayan Erol Korkmaz aldı. Turnuvanın en centilmen takımı İmar Müdürlüğü seçildi. En az gol yiyen kaleci ünvanını ise 5 gol yiyen Özel Kalem Müdürlüğü kalecisi Yunus Aydın aldı.

KÖŞKER: SPOR KAYNAŞTIRIR, BİRLEŞTİRİR
Yaklaşık bir ay süren turnuvaya katılan tüm birimlere ve personele teşekkür eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, sporun kaynaştırıcı ve birleştirici rolü olduğunu belirterek, “sporda başarıyla birlikte centilmenlik de çok önemlidir. Tüm birimlerimizi sergiledikleri centilmence mücadeleden dolayı kutluyorum. Bu turnuva işçi, memur, müdür, zabıta, güvenlik, müteahhit personeli ayrımı yapmadan herkese açık bir turnuva oldu. Birbirlerini daha iyi tanımalarına ve kaynaşmalarına vesile oldu” dedi.

ÖZEL KALEM : 3 
PLAN VE PROJE : 1

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
alevilerin sesi
Yazan: Kocaelili

Petrol-işten tanırım kendisini çok iyi biridir... alevilerin sorunlarını partisinde alevilere yer açanlar ancak çözer oda hdpdir!!!!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
alevilerin sesi
Yazan: Kocaelili

Petrol-işten tanırım kendisini çok iyi biridir... alevilerin sorunlarını partisinde alevilere yer açanlar ancak çözer oda hdpdir!!!!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ