KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
TP, tüm ilçelerde yönetimi belirledi
TP, tüm ilçelerde yönetimi belirledi
Siyaset
18 Eylül 2009 Cuma 13:19
  • 1344
  • 1

TP, tüm ilçelerde yönetimi belirledi

Türkiye Partisi İl Sekreteri ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Sevinç, tüm ilçelerde yönetim kurullarının belirlendiğini açıkladı

Abdüllatif Şener`in genel başkanlığını yaptığı Türkiye Partisi`nin il ve ilçe yöneticileri iftarda bir araya geldi. İl yöneticileri; Hukuk işleri sorumlusu ve il başkan yardımcısı Bülent Taflıoğlu, il sekreteri ve teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcısı Murat Sevinç, il yönetim kurulu üyeleri Ümit Karaalp, Faruk Bostan, Kartepe ilçe başkanı Musa Mut, Kartepe ilçe sekreteri ve teşkilatlanma başkanı Hasan Kılıç ile İzmit ilçe sekreteri Ruhi Karaalp`in katıldığı iftar yemeği samimi bir ortamda gerçekleşti.

İLÇELER TAMAM

TP`de teşkilatlanma çalışmalarını yürüten ekip iftar yemeğinde yoğun geçen günlerin stresini atma imkanı DA buldu. İl sekreteri ve teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcısı Murat Sevinç, tüm ilçelerde yönetim kurulu üyelerinin belirlendiğini, sadece açıklanmayı beklediğini söyledi. TP`lilerin iftarın ardından parti çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunurken kent ve ülke gündemini değerlendirmeyi de ihmal etmedi. 
Yılmaz KARABIYIK
 


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ