KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Ufuk Turan ne yapmak istiyor?
Ufuk Turan ne yapmak istiyor?
Siyaset
09 Haziran 2018 Cumartesi 11:41
  • 11376
  • 3

Ufuk Turan ne yapmak istiyor?

Olaylı bir şekilde ilçe başkanlığını bırakan ve milletvekili aday adayı olmasına rağmen aday gösterilmeyen İYİ Parti İzmit eski ilçe Başkanı Ufuk Turan, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan’ın yanından ayrılmıyor…

İYİ Parti İzmit eski İlçe Başkanı Ufuk Turan daha önce kendi yönetimi ile çok ciddi sıkıntılar yaşamış hatta istifası istenmişti. İddialara göre Turan’ın bu sıkıntıları aşamadığı ve Milletvekili Aday Adaylığı bahanesi ile istifa ettiği parti içinde konuşulan konulardan biriydi. Hatta Ufuk Turan’ın İYİ Parti İzmit İlçe yönetimine görevi teslim ederken partiye ait resmi sosyal medya hesaplarının tüm şifrelerinin değiştirildiği ve yeni şifrelerin İzmit İlçe yönetimine teslim edilmediği söylenmişti.

 

Türkkan’ın yanından ayrılmıyor

Son günlerde seçim çalışmaları yürüten İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan’ın yanından ayrılmayan ve İYİ Parti İzmit İlçe teşkilatında kendi taraftarı olan birkaç yöneticiyle birlikte Türkkan’ın her çalışmasına katılan Ufuk Turan’ın bu tutumu dikkat çekiyor. Ufuk Turan iddialara göre tekrar ilçe başkanı olmak istiyor ve bu yüzden sürekli Lütfü Türkkan ile geziyor. Tüm bu gelişmelerden sonra akıllara sadece bir soru geliyor. Ufuk Turan, Lütfü Türkkan’ın gözüne girip tekrar ilçe başkanı mı olmak istiyor?

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum
default photo
ne verdide ne iştiyor
Yazan: vatandas

mahallesinde sevilmiyen kendini kaf dağında gören insandan iyi partiye hayır gelirmi.gelseydi o görevden niye kaçtın diye sorarlar ona

1 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo
Yazan: Kenan Alnıaçık

Ne yapsa boş.. bu partide artık yeri yok..

3 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo
ufuk turan bitmiş okeye dönüyor...
Yazan: Yusuf Yıldoğar

lütfü türkkan ve adı il kongresi dönemi meral hanım tarafından çizilen kaan dilmen ile gezip görüntü vererek.. artık nihayete ermiş siyasi hayatına küçük bir şans öpücüğü arıyor..

4 Beğendim
1 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ