Ufuk Turan ne yapmak istiyor?
Ufuk Turan ne yapmak istiyor?
Siyaset
09 Haziran 2018 Cumartesi 11:41
  • 8162
  • 3

Ufuk Turan ne yapmak istiyor?

Olaylı bir şekilde ilçe başkanlığını bırakan ve milletvekili aday adayı olmasına rağmen aday gösterilmeyen İYİ Parti İzmit eski ilçe Başkanı Ufuk Turan, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan’ın yanından ayrılmıyor…

İYİ Parti İzmit eski İlçe Başkanı Ufuk Turan daha önce kendi yönetimi ile çok ciddi sıkıntılar yaşamış hatta istifası istenmişti. İddialara göre Turan’ın bu sıkıntıları aşamadığı ve Milletvekili Aday Adaylığı bahanesi ile istifa ettiği parti içinde konuşulan konulardan biriydi. Hatta Ufuk Turan’ın İYİ Parti İzmit İlçe yönetimine görevi teslim ederken partiye ait resmi sosyal medya hesaplarının tüm şifrelerinin değiştirildiği ve yeni şifrelerin İzmit İlçe yönetimine teslim edilmediği söylenmişti.

 

Türkkan’ın yanından ayrılmıyor

Son günlerde seçim çalışmaları yürüten İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan’ın yanından ayrılmayan ve İYİ Parti İzmit İlçe teşkilatında kendi taraftarı olan birkaç yöneticiyle birlikte Türkkan’ın her çalışmasına katılan Ufuk Turan’ın bu tutumu dikkat çekiyor. Ufuk Turan iddialara göre tekrar ilçe başkanı olmak istiyor ve bu yüzden sürekli Lütfü Türkkan ile geziyor. Tüm bu gelişmelerden sonra akıllara sadece bir soru geliyor. Ufuk Turan, Lütfü Türkkan’ın gözüne girip tekrar ilçe başkanı mı olmak istiyor?

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum
default photo

ne verdide ne iştiyor

Yazan: vatandas

mahallesinde sevilmiyen kendini kaf dağında gören insandan iyi partiye hayır gelirmi.gelseydi o görevden niye kaçtın diye sorarlar ona

1 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo

Yazan: Kenan Alnıaçık

Ne yapsa boş.. bu partide artık yeri yok..

3 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo

ufuk turan bitmiş okeye dönüyor...

Yazan: Yusuf Yıldoğar

lütfü türkkan ve adı il kongresi dönemi meral hanım tarafından çizilen kaan dilmen ile gezip görüntü vererek.. artık nihayete ermiş siyasi hayatına küçük bir şans öpücüğü arıyor..

4 Beğendim
1 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

19 Haziran 1865
Eskişehirspor kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir