KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Ülkü Ocakları’nda SKANDAL..!
Ülkü Ocakları’nda SKANDAL..!
Siyaset
08 Kasım 2010 Pazartesi 08:53
  • 8890
  • 52

Ülkü Ocakları’nda SKANDAL..!

Darıca Ülkü Ocakları Başkanlığı’na atanan Taşkın Yücel’in, Devlet Bahçeli’ye karşı aday olan ve partiden ihraç edilen Ahmet Reyiz Yılmaz’ın eski koruması olduğu ortaya çıktı

Ülkü Ocakları`nda tam bir skandal ortaya çıktı. Darıca Ülke Ocakları Başkanlığı`na atanan daha önce de Gebze Ülkü Ocakları`nda görev yapan Taşkın Yücel`in MHP`de istenmeyen adam ilan edilen ve hain damgası yiyen Ahmet Reyiz Yılmaz`ın eski koruması olduğu ortaya çıktı. Taşkın Yücel`in, 29 Mart yerel seçimleri öncesinde Devlet Bahçeli`nin karşısına genel başkan aday adayı olarak çıkan ama kongrenin yapılacağı spor salonuna bile giremeyen Ahmet Reyiz Yılmaz`ın her gittiği yerde sürekli yayında bulunduğu ve korumalığını yaptığı öğrenildi.
 

İL YÖNETİCİLERİ DE KATILDI
MHP`de hain ilan edilen ve istenmeyen adam olan Ahmet Reyiz Yılmaz`a Gebze eski ilçe başkanlarından Hakkı Yıldırım ile birlikte destek veren, korumalık yapan birisinin Darıca Ülkü Ocakları Başkanlığı`na atanmasının hesabını ilimizdeki MHP`nin üst düzey yöneticilerinin nasıl vereceği merak ediliyor. Darıca Ülkü Ocakları başkanlığına atanan Taşkın Yücel`in atama törenine Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Çakırca, MHP İl Başkan Yardımcıları Tekin Baran, Ali Tınastepe ve Gebze Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Turgut katıldı.
 

GENEL MERKEZ NE DİYECEK?
Çayırova Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Düztaban, MHP Darıca İlçe Başkanı Çağdaş Duyar, Dilovası ilçe başkanı Selim Kara, Gebze ilçe başkanı Hamit Kuş ve Gebze kadın kolları başkanı Gülay Tekin de törende hazır bulundu. MHP`ye ve Devlet Bahçeli`ye adeta isyan bayrağı açarak yeni bir parti kuran Ahmet Reyiz Yılmaz`ın uzun süre yanında olan ve korumalığını yapan Taşkın Yücel`in Darıca Ülkü Ocakları Başkanlığı`na atanmasının yapılmasına MHP Genel Merkezi ile Ülkü Ocakları Genel Merkezi`nin nasıl bir tepki vereceği ise merak ediliyor.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ