KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Ülkücü hareketin emrindeyim
Ülkücü hareketin emrindeyim
Siyaset
11 Kasım 2010 Perşembe 17:26
  • 10949
  • 15

Ülkücü hareketin emrindeyim

Geçtiğimiz pazar günü Darıca Ülkü Ocakları başkanlığına atanan ancak hakkında çıkan haberler nedeni ile görevden alınan Taşkın Yücel, Ülkücü Hareketin emrindeyim

Yücel Ülkücü camianın yıpratılmak istendiğini ifade ederek hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız yayınlanan haberlerin de maksatlı olduğunu belirtti. Yücel, kendisinin 1991 yılından bu yana Ülkü ocaklarında üst düzey görevlerde bulunduğunu hatırlatarak, Ülkü ocaklarında görev almanın ve Ülkü ocakları camiasının içinde bulunmanın şerefli ve kutsal bir görev olduğunu söyledi. Yücel, görevi teslim alırken tek amacının Darıca Ülkü ocaklarını aktif hale getirerek, Vatanını ve milletini seven Türk Gençliğinin hizmetkarı olmak Küskünleri, dargınları yeniden Ülkü ocaklarının çatısı altında bir araya getirmek olduğunu vurguladı.
 

SEVDAMIZ ÜLKÜCÜLÜK
Yücel açıklamalarına şöyle devam etti." Çocukluk ve genç aşkımız vatanımız ve milletimize sevdamızdır. Bu sevda yüreğimizde şehadet şerbetini içene kadar var olacaktır. Ben Ülkücü camianın bir neferi olarak bana verilecek her görevi bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada elimden geldiğince yerine getireceğim. Darıca Ülkü Ocaklarına atanmam, ardından yaşananlar ve görevi iade etmemle ilgili, bugüne kadar kimse ile görüşmedim.
 

BUNDAN SONRA AÇIKLAMA  YAPMAYACAĞIM
Bundan sonrada bu konu ile ilgili tek bir açıklama yapmayacağım Bu konu ile ilgili konuşulması gerekenler basının ve kamuoyunun önünde konuşulmayacaktır. Açıklamalarımızı ve fikirlerimizi,gelişmeleri Ülkücü camianın içinde bize görev verenler ve Büyüklerimizle konuşacağız. Bu konuların basına yansımış olmasından rahatsızım. Ülkücü camianın şahsıma verdiği terbiye bu konuları kamuoyu huzurunda konuşmaman gerektiğini bana öğretmiştir. Kamuoyunu bu tür asılsız ve maksatlı haberlerden dolayı meşgul etmekten memnun değilim. Tüm Ülkücü camiayı saygı ile selamlıyorum."

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ