KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Ülkücüler oyuna gelmeyecek
Ülkücüler oyuna gelmeyecek
Siyaset
27 Aralık 2011 Salı 18:07
  • 1995
  • 20

Ülkücüler oyuna gelmeyecek

İl başkanının hazırladığı raporu değerlendiren MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, “MHP halkındır. Kaos oluşturmak isteyenler başaramayacak. Ülkücüler oyuna gelmeyecek” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), son günlerde yoğun ve sıkıntılı bir gündem yaşıyor. MHP İzmit İlçe Başkanlığı, il başkanı Celalettin Yaylak`ın genel merkeze sunduğu raporların basına yansımasından bir hayli rahatsız oldu. İlçe başkanı Aydın Ünlü, konuyla ilgili basın açıklaması yaptı. Parti binasında düzenlenen toplantıda Ünlü, “MHP`yi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar” dedi.
 

BİZİ DAHA DA KENETLEDİ
MHP`nin halkın olduğunu söyleyen Ünlü, “Bu olaylar bizi yıpratmak yerine daha da kenetlendirdi. MHP`nin bünyesindeki her birim görevinin başındadır. Bu olaylar birliğimizi pekiştirdi. Kimse hedefine ulaşamayacak. Herkes saygılı konuşmalı, kendine çekidüzen vermeli. Mayıstaki kongremizde gücümüzü göstereceğiz. Ülkücüler asla oyuna gelmeyecektir” şeklinde konuştu.
 

DOĞAN`A SUÇ DUYURUSU
İlçe başkanı Ünlü, gündemlerinin İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan olduğunu, aniden değiştiğini ancak yılbaşından sonra normale döneceklerini söyledi. Nevzat Doğan`ın yarattığı tabela krizi için suç duyurusunda bulunacaklarını da söyleyen Ünlü, “Gereken yapılacak” dedi. Öte yandan yaşanan olaylarla ilgili önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir açıklama yapılacağı kaydedildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ