KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
KOCAELİSPOR PRES VE ŞUT ÇALIŞTI
KOCAELİSPOR PRES VE ŞUT ÇALIŞTI
Kocaelispor
02 Nisan 2010 Cuma 17:00
  • 1073
  • 0

KOCAELİSPOR PRES VE ŞUT ÇALIŞTI

Bank Asya 1.Lig’inin son haftalarında kalan maçlarına formalite olarak çıkacak olan Kocaelispor, yaptığı tek çalışma ile Kartalspor maçının hazırlıklarına 26 futbolcu ile devam etti

ÇALIŞMALARA 26 FUTBOLCU KATILDI
Konyaspor maçının ardından iki gün izin yapan yeşil siyahlılar, Kartalspor maçı için hazırlıklara başladı.Yeşil siyahlı futbolcular önceki gün bir araya gelerek, deplasmanda oynayacağı Kartalspor maçının hazırlıklarına hız verdi. Üçüncü gün çalışmalarına Ali Çamdalı, Adem Çalık, Aydın Yıldırım, Atahan Menekşe, Murat Hacıoğlu, David Lounhoungou, Ercan Ağaçe, Orhan Alemdar, Erhan Yılmaz, Uğur Yasan, Cem Sinan Vergül, Sherıff Suma, Tevfik Altındağ, Ali Bayraktar ve Erkan sağlık, Uğur Daşdemir, Uğur Durmuş, Onur Alkan, Onur Türk, Yunus İlgen, Samet Katanalp ve Gökhan Meral katıldı.

KALECİLER AYRI ÇALIŞTI
Konyaspor maçını da 2-0 kaybeden yeşil siyahlı ekibimizin Bank Asya 1. ligi`nde kalma umutları tükendi. Kartalspor maçının hazırlıklarına moralsiz başlayan Kocaelispor`da yüzler asıktı. Önceki gün yapılan antrenmanda biraz olsun moralleri düzelen yeşil siyahlı futbolcular dünkü antrenmanda kendilerine geldi. Dünkü antrenmanda  file bekçileri Metin Erol ve Serkan Demirol, kaleci antrenörü İsmail Güney tarafından ağır bir çalışmaya tabi tutuldu. Ayrı çalışan Metin ve Serkan formda olduklarını gözler önüne serdi. Özellikle çabukluk çalışmasında kaleciler çok formda olduklarını belli etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ