KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7107 TL
  • 6.3187 TL
  • 7.3670 TL
Kocaeli Zirve
Ünlü, AK Parti’li başkanlara sitem etti
Ünlü, AK Parti’li başkanlara sitem etti
Siyaset
27 Temmuz 2019 Cumartesi 12:01
  • 2835
  • 0

Ünlü, AK Parti’li başkanlara sitem etti

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Tramway Cafe’de gerçekleştirilen programda belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi. Ünlü, Cumhur ittifakı belediye başkanlarını ziyaret ettiğini ancak bazı belediye başkanlarının hala kendilerini ziyarete gelmediğini söyledi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, belediye meclis üyeleri ile Tramway Cafe’de gerçekleştirilen programda bir araya geldi. Programa Ünlü’nün yanı sıra MHP MYK Üyesi Erkan Azeri, İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca ve belediye meclis üyeleri katıldı. Programda belediye meclis üyeleri ilçelerde yaptıkları çalışmaların ön raporunu İl Başkanı Ünlü’ye sundu. Ünlü, Kurban Bayramı sonrasın ülkücülere kadro verileceğine inandıklarını ifade ederek “Büyükşehir Belediye Başkanımızın ve il başkanımızın samimiyetine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

"HALA ZİYARET ETMEDİLER"

Programda konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün MHP meclis üyelerimizle değerlenme toplantımızla bir araya geldik. Tatile fırsat vermeden istişare yapan bir teşkilat yapımız var. Pazartesi ve salı günü istişare toplantılarımızı bitirerek Genel Başkanımıza raporumuzu teslim edeceğiz. Bu rapor anlam içiren bir rapor olacak. Cumhur İttifakında samimiyet; var mı, yok mu, bu raporun sonunda belli olacak. MHP birilerini rahatsız etmeye devam ediyor. Kocaeli Teşkilatları olarak kendi meclis üyelerimizi ve teşkilatlarımızı ziyaret ediyoruz. Belediye başkanlarımızı ve Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Biz samimiyetimizi gösterdik. Ama daha bazı Cumhur İttifakının belediye başkanlarının bizleri ziyaret etmediğini görüyoruz” dedi.

"BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ"

Sözlerini sürdüren Ünlü, "Bu Cumhur İttifakının yapısına yakışmamaktadır. Bizim gösterdiğimiz samimiyeti bizlerde onlardan bekliyoruz. Partimize karşı organize bir saldırı durumu var. Bu saldırılar taşı doğru yere attığımızın bir kanıtıdır. Bizler onları rahatsız etmeye devam edeceğiz. Ne yaparlarsa yapsınlar yolumuzdan geri dönmeyeceğiz. Biz kendi ekibimizle birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Bizim kendi içimizde kavga etmemizi bekleyenler yine kaybedeceklerdir. Biz yönetim kadroları olarak kendi mahalle başkanlarımıza delegelerimize, vatandaşlarımıza dokunan ve onların sorunlarını çözen bir hale gelmeliyiz" şeklinde konuştu.

"ÜLKÜCÜLER KADROLAŞACAKTIR"

“Meclis üyelerimize milletvekillerimiz olarak bakıyoruz” diyen Ünlü “Biz herkese hizmet etmek zorundayız. Arkadaşlarımız raporlarını hazırladı. Bu raporlar Ankara’ya gidecektir. Kurban Bayramından sonra ülkücüler kadrolaşacaktır. Bizim başımızı öne düşürmeyeceklerine inanıyoruz. Ürkücülerin haklarını, bayramdan sonra ülkücülere vereceklerdir. MHP’nin Kocaeli’nde belediyesi yoktur. Cumhur İttifakının pazarlığın olmadığını tek il Kocaeli’dir. Biz hak ettiğimiz kadrolaşmayı alacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımızdan ve il başkanımızın samimiyetine inanıyoruz” dedi.

DİĞER HABERLER

İYİ Parti’den Lütfü Türkkan açıklaması

İYİ Parti’den Lütfü Türkkan açıklaması

İYİ Parti, “Ak Parti ile koalisyon yapar mısınız?" sorusuna "Yaparız... Ben söylüyorum yaparız. Öyle MHP gibi otopark, büfe alıp da koalisyon olmaz. En az 5-6 tane sağlam Bakanlık isteriz.”diyen Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan için sert bir açıklama yayımladı. Açıklamada "Grup Başkanvekilimizin malum yanlış ve kabul edilemez açıklaması, partimizin imasını dahi meşru görmediği ve göremeyeceği bir beyandır." denildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ