KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Ünlü, içini döktü
Ünlü, içini döktü
Siyaset
25 Aralık 2010 Cumartesi 12:06
  • 2593
  • 7

Ünlü, içini döktü

Göreve geldiği günden beri Milliyetçi Hareket Partisi’ne hareket kazandıran Aydın Ünlü, Kuruçeşme’deki ilgisizlikten yakınarak “Partililerimin bana sahip çıkması gerekiyor” dedi

MHP İzmit İlçe Yönetimi, mahalleleri gezmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kuruçeşme`ye giden MHP`liler hem dört mahalle temsilcisine yetki belgelerini takdim etti hem de 18 kişiyi partisine üye yaptı. İlçe başkanı Aydın Ünlü ve yöneticilerinin hazır bulunduğu törene Doğan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hatipköy Mahallesi ile Kocatepe Mahallesi`nden partililer katıldı. Kalabalığı az bulduğu için üzüldüğünü belirterek konuşmasına başlayan ilçe başkanı Ünlü, “Biz Kuruçeşme`de bu kadar değiliz. En çok oyu aldığımız yerin burası olması gerekiyor. Çünkü burada eski tabanımız var” dedi.
 

BANA SAHİP ÇIKIN!
Ünlü, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Çok çalışacağız. Eğer burada şahlanamazsak o zaman bu benim eksikliğimdir. Burada daha organize olacağız. Göreve başladığımda ‘kimsenin başını eğmeyeceğim` dedim, eğdirmedim. Partililerimin de bana sahip çıkması gerekiyor.” Konuşmaların ardından Kocatepe Mahalle temsilcisi Yavuz Baltacı, Doğan Mahallesi temsilcisi Muammer Vatansever, Fatih Mahallesi temsilcisi Yasin Dalkılıç ve Hatipköy Mahallesi temsilcisi İsmail Adlan`a yetki belgeleri verildi. Ünlü son alarak partiye üye olanlara rozet taktı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ