KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7084 TL
  • 6.3256 TL
  • 7.3880 TL
Kocaeli Zirve
Ünlü, patlatılan doğalgaz borusunun hesabını sordu
Ünlü, patlatılan doğalgaz borusunun hesabını sordu
Siyaset
14 Aralık 2011 Çarşamba 10:37
  • 2

Ünlü, patlatılan doğalgaz borusunun hesabını sordu

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, yaşanan son doğalgaz tehlikesi nedeniyle İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a yüklendi

MHP İzmit İlçe Teşkilatı`nın haftalık olağan toplantısı parti binasında gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde açıklamalarda bulunan ilçe başkanı Aydın Ünlü, “İzmit Belediyesi`ni daha önce denetim yapmadığı için uyarmıştık. Hacı Hasan Mahallesi Çamlık Sokak`ta İzmit Belediyesi`nin yandaş müteahhit firması tarafından yapılan kaldırım taşları yenileme çalışmaları sırasında yanlışlıkla doğalgaz borusu patlatıldı. Dershane boşaltıldı ve iki öğrenci bayıldı. Mahalleli panik olmuş saatlerce susuz, doğalgazsız kalmıştır, halk tedirgin olmuştur” dedi.

 

 

YASAL PLATFORM
Ünlü, “Buradan Nevzat Doğan`a sesleniyorum. İZGAZ`dan izin almadan doğalgaz borusu patlattığınız ve verdiğiniz rahatsızlık için İzmit Belediyesi olarak halktan özür dileyecek misiniz? Hacı Hasan Mahallesi`nde kaldırım taşı döşeyen müteahhit firmaya işi ihaleyle mi verdiniz? Yoksa doğrudan tehminle ve ahbap çavuş ilişkileriyle mi verdiniz? Sizi, şeffaf belediye başkanı olarak açıklama yapmaya davet ediyoruz. MHP olarak vatandaşımızın haklı mücadelesinde daima yanında olacağız. Konuyu yasal her platforma taşıyacağız` diye konuştu.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ