KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Ünlü: Bu bina bizi almayacak
Ünlü: Bu bina bizi almayacak
Siyaset
29 Aralık 2010 Çarşamba 11:34
  • 1490
  • 5

Ünlü: Bu bina bizi almayacak

Göreve geldiğinden bu yana sürekli toplu üye kaydı yapan MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, “Giderek büyüyoruz, yakında bu binaya sığmayacağız” dedi

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi, ilçe binasında mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda konuşan Aydın Ünlü, temsilcilik sayısını artırdıklarını belirterek “Göreve geldiğimizden bu yana 20 atama gerçekleştirdik. Yasal olarak 52 mahalle temsilcisi varken biz bu sayıyı 70`e çıkardık. Tüm alışveriş merkezleri ve fabrikalara da temsilci atadık. Atamalar tamamladıktan sonra belki de bu bina bizi almayacak. Bizler yola çıkarken kendimize güvendik. Sizler de bizlere güvendiniz ve bu kadar kalabalığız.
 

YETKİ BELGESİ VERDİ
Türkiye`nin MHP`ye ihtiyacı var. Hedefimiz olan 10 bin üye, 50 bin oyu alabilmemiz için çok daha fazla çalışmamız gerekiyor. Bunu başardığımızda birinci parti olacağız. Herkesin sorunları olabilir ama bizim önceliğimiz tamamen seçim çalışmaları olacaktır. O zamana kadar dertlerimizi unutmalı ve geleceğimiz için çalışmalıyız.” Başkan Ünlü konuşmasının ardından Yenişehir Mahalle temsilcisi Murat Yılmaz, Tavşantepe Mahalle temsilcisi Fahrettin Aktan ile Mehmet Alipaşa Mahalle temsilcisi Vedat Basım`a yetki belgelerini verdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ