KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Ünlü’den yeni proje
Ünlü’den yeni proje
Siyaset
15 Aralık 2010 Çarşamba 14:02
  • 1626
  • 6

Ünlü’den yeni proje

‘İzmit için yüreğini koy’ projesini basına tanıtan MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, “Bu çalışmayla ilçemizin sorunlarına bulacağız” dedi

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü ‘İzmit için yüreğini koy` adlı yeni projesini tanıttı. Proje hakkında ayrıntılı bilgi veren Ünlü, “İzmit`in kronikleşmiş sorunlarına çözüm üretmek adına yeni bir projeyi hayata geçirmek için çalışmalarımızı tamamladık. İlçemizin sorunlarına özgün çözümler getiren, nitelikli, gelecek vaat eden projeleri geniş kapsamlı olarak duyurmak, tanıtmak ve ekonomik bir değere dönüştürmek için platform oluşturacağız” dedi.
 

PROJE YARIŞMASI
Proje kapsamında yarışma düzenleyeceklerini söyleyen Ünlü, konuşmasına şöyle devam etti: “MHP`nin temel ilkeleri doğrultusunda din, ırk, mezhep ve cinsiyet ayrımı olmadan 7`den 70`e kadar her yaştan İzmitli vatandaşlarımız katılabilecek. İzmit`in ileri gelen ve tanınmış simalarından belirlenecek organizasyon komitemize ek olarak her partiden birer temsilcinin davet edileceği bir değerlendirme komitesi oluşturulacak. İlçemizin sorunlarına çözüm üretebilecek ekonomik, sosyal, kültürel, sanatsal alanda en kaliteli projeler seçilip, ödüllendirilecek.
 

30 OCAK`TA SON
Yarışmada birinci olana diz üstü bilgisayar, ikinci olana cep telefonu ve üçüncü olana da fotoğraf makinesi ödüllerimiz olacak. Yarışmaya katılacak projenin daha önce ödül almamış ve toplumsal veya sektörel bir sorunu yenilikçi çözüm getirebilir niteliğe sahip olması gerekmektedir. Başvurular 30 Ocak tarihine kadar verilebilecek. Yarışmanın sonuçları ise 1 Mart`ta açıklanacak. Başvurular MHP İzmit İlçe Teşkilatı`na yapılacak ya da mhp41basin@gmail.com adreslerine gönderilebilecek.”
 

TAVŞANTEPE`YE YETKİ
Açıklamanın ardından ilçe başkanı Ünlü ile beraberindekiler Tavşantepe Mahallesi`ndeki temsilci Süleyman Çelebi`ye yetki vermek için mahallede bulunan Dostluk Kıraathanesi`ne gitti. Mahalle sakinlerinin ilgi gösterdiği törende ilçe yöneticileri Ercan Sarıkaya, İlker Kazan, Fatih Galyan, Alptekin Tekinal, Volkan Bayram, Özcan Mutlu, Okan Karagöz Gürcan Kolay ve Recep Acu hazır bulundu. Kıraathanede partililere hitap eden ilçe başkanı Ünlü “Önümüzdeki seçimler herkes için çok önemli. Hedefimizlerimize bu seçimde ulaşacağız” dedi. Konuşmasının ardından mahalle temsilcisi Çelebi`ye yetki belgesini ilçe yönetim kurulu üyesi Ercan Sarıkaya takdim etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ