KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli Devlet Hastanesi’nde minikler gösterileriyle büyüledi
Kocaeli Devlet Hastanesi’nde minikler gösterileriyle büyüledi
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 15:33
  • 1345
  • 0

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde minikler gösterileriyle büyüledi

Yaklaşık 24 yıldan bu yana Kocaeli Devlet Hastanesi’nde hizmet veren kreşin minikleri, 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle muhteşem bir gösteri sergiledi

Kocaeli Devlet Hastanesi Çocuk Kreşi ve Anaokulu, 23 Nisan Çocuk Bayramı`nı muhteşem bir gösteriyle kutladı. Minikler, Kafkas oyunundan horona, Ankara havasından Roman dansına, modern danstan taklite, kına gecesinden şarkı söylemeye hatta podyumda defile sunmaya kadar birbirinden güzel çalışmalarla hünerlerini sergiledi. Büyük beğeni toplayan gösteride veliler, çocuklarının görüntülerini ve fotoğraflarını çekmek için birbirleriyle yarıştı.

Gösteri; 3, 4, 5 ve 6 yaş grubu öğrencilerinin birlikte yaptığı dansla son buldu. Etkinliğe katılarak miniklerin ve ailelerinin coşkusuna ortak olan Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şenol Ergüney, "4 farklı yaş grubundan minikleri ağırlayan hastane kreşimiz 24 yıldır hizmet veriyor. Yıl boyunca büyük bir sabırla çocuklara eğitim veren ve gösteriyi bizler için hazırlayan Gözde Yalçın, Esra Kayır ve kreş sorumlusu Gülcan Karabulut`a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ