KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Yağız: Memleketin DP’ye ihtiyacı var
Yağız: Memleketin DP’ye ihtiyacı var
Siyaset
05 Aralık 2012 Çarşamba 12:56
  • 1469
  • 2

Yağız: Memleketin DP’ye ihtiyacı var

DP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri toplantısında konuşan il başkanı Levent Yağız, memleketin her dönem olduğundan çok daha fazla Demokrat Parti’ye ihtiyacı olduğunu söyledi

Demokrat Parti (DP) İlçe Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz pazar günü Kent Sofrası`nda bir kahvaltı düzenlediler. Kahvaltılı toplantıya eski milletvekillerinden İbrahim Artvinli, il başkanı Levent Yağız, Demokrat Parti MKK üyeleri Ahmet Aydın ve Murat Aydoğdu, kadın kolları ve gençlik kollarından üyeler katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ilçe başkanı Osman Akkenar ve il başkanı Levent Yağız kısa birer konuşma yaptılar. 

 
HAKEDİLMEYEN YER
Osman Akkenar, “Bu birliktelik bizi hiç haketmediğimiz bu yerlerden son derece hızlı bir şekilde uzaklaştıracaktır. Bu kahvaltıya davet ettiğimiz ve katılım gösteren tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Mazeretlerini bildirerek katılamayan büyüklerimize ve dostlarımızında bir daha ki turda bizlerle birlikte olacağını kesinlikle biliyoruz” dedi. 
 
MEMLEKET SEVDALISI
İl başkanı Levent Yağız ise “Demokrat Parti son derece doğru bir çizgide ilerliyor. Bundan hiç kimsenin bir endişesi olmasın. İktidarın gücünden çekinenler belki seslerini çıkartamıyorlar ama herkes alttan alttan genel başkanımız sayın Gültekin Uysal'ı soruyor. Söylemlerini çok beğeniyorlar. Partinin kurucuları, ileri gelenleri hep bir ağızdan 'Demokrat Parti çok uzun bir süreden sonra öz evladına teslim edilmiştir' diyorlar. Genç, idealist, memleket sevdalısı bir yapı oluşturuluyor Ankara'da. Bu da yavaş yavaş tüm Türkiye'ye yansıyor.
 
İKTİDAR ENDİŞELİ
Gültekin Uysal'ın bu çıkışının iktidarı da endişelendirdiğini belirten Yağız, “Bunu çok net hissediyoruz. Bizimkisi kısa vadeli bir koşu değil. Bu memleketin her dönem olduğundan çok daha fazla Demokrat Parti`ye ihtiyacı var. O gücüde sizlerle birlikte yakalayacağız. Bu toplantılarımız her gün daha da güçlenerek devam edecek” diye konuştu. Eski milletvekillerinden İbrahim Artvinli kahvaltıyı düzenleyen ilçe yöneticilerine ve tüm katılımcılara teşekkür etti. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ