KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Yeşilova’dan 100 kişi CHP’ye üye oluyor
Yeşilova’dan 100 kişi CHP’ye üye oluyor
Siyaset
23 Kasım 2012 Cuma 16:22
  • 1497
  • 4

Yeşilova’dan 100 kişi CHP’ye üye oluyor

Gündüz Yeşilova Mahallesi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden CHP’liler, akşam ise CHP’ye yeni üye olan 100 kişiye parti rozeti taktı
CHP Milletvekili Haydar Akar, İzmit ilçe başkanı Selman Yıldırım, Yeşilova Mahalle Temsilcisi Erol Şerit ve çok sayıda partiliyle birlikte Yeşilova Mahallesi`ni ziyaret etti.
Yeşilova Mahallesi Merkez Cami`nden başlayarak esnaf ve vatandaşları ziyaret eden CHP`liler burada vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Mahallede buluna kahveye giren CHP`liler hem vatandaşın halini sordu hem de vatandaşlarla birlikte çay içti. 
 
KİMSE KARŞILAYMAZ
Burada Necati Akçay adlı 76 yaşındaki bir vatandaşın, “Benim isteklerimi hiçbir iktidar karşılayamaz” sözleriyle karşılaşan milletvekili Haydar Akar, “Halk CHP`yi bir iktidar yapsın. Eğer biz de senin isteklerini yerine getiremezsek iktidardan indirsin” dedi. Akar, geçmişte 2-3 bin liraya Tüpraş, Petkim`de çalışan işçilerin çocuklarının şimdilerde aynı kurumlarda bin liraya çalıştığını ifade etti.
 
İNEĞİN İÇTİĞİ SUDAN 
Türkiye Büyük Millet Meclisi`nden geçen Büyükşehir Yasası ile ilgili vatandaşlara bilgi veren Haydar Akar, “Biz sadece 13 il değil tüm illerin büyükşehir belediyesi olmasını isteriz ama köylere dokunmasınlar. 273 köyün tüzel kişiliği değiştirildi. Burada yaşayan insanlardan artık ineklerinin içtiği sudan bile para alacaklar. İnsanlardan emlak parası alacaklar” dedi.  Akar ve beraberindekiler ziyaretlerini esnafı gezerek sürdürdü. Yeşilova Mahallesi`ni baştan sona gezen CHP İzmit İlçe Örgütü ve milletvekili Haydar Akar, akşam ise 100 Yeşilovalı vatandaşa CHP rozeti taktı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ