KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Yıldırım, siyasileri buluşturdu
Yıldırım, siyasileri buluşturdu
Siyaset
21 Eylül 2009 Pazartesi 11:47
  • 737
  • 0

Yıldırım, siyasileri buluşturdu

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ınev sahipliğini yaptığı bayramlaşma programı, ilçedeki siyasileri bir araya getirdi

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından organize edilen ve ilçedeki tüm siyasi partilerin katılımlarıyla gerçekleşen bayramlaşma töreni Belediye Kültür Merkezi`nde yapıldı. Törene, belediye meclisi üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, parti yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri, oda başkanları, mahalle ve köy muhtarlarıyla kalabalık halk topluluğu katıldı.
BİRLİKTE ORGANİZE ETTİK
Katılımın yüksek olduğu bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Başkan Yıldırım, bayramlaşma törenini tüm siyasi parti ilçe başkanları ile birlikte düzenlediklerini belirterek, “Artık geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma töreninde siyasi parti başkanları ve yöneticileri, sivil toplum örgütleri yöneticileri, muhtarlarımız ve halkımızla yine bir aradayız. Bayramlar sevginin, kaynaşmanın ve bir araya gelmenin sağlandığı en önemli günlerin başında geliyor. Düzenlemiş olduğumuz bayramlaşma törenine katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bayramınız kutlu olsun' dedi. 


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ