KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Yıldırım TEFTİŞE ÇIKMIŞ
Yıldırım TEFTİŞE ÇIKMIŞ
Siyaset
23 Kasım 2017 Perşembe 10:16

Yıldırım TEFTİŞE ÇIKMIŞ

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım teftişe çıkmış.

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 2009 yılında açmış olduğu Kocaeli Bilim ve Teknoloji Kulübü’nün durumunu inceledi.

 

CHP’li Yıldırım Plajyolu Cumhuriyet Mahallesi Lale Sokak’ta bulunan merkezin adeta madde bağımlılarının meskeni haline geldiğini ifade etti.

 

İşte eski ilçe başkanı Selman Yıldırım’ın o paylaşımı;

Büyükşehir Belediyesi’nin 2009 yılında genç bilim insanları yetiştirmek ve gençlerimizin eğitimine katkı sunmak için yüz binlerce liraya yaptırdığı Kocaeli Bilim ve Teknoloji Kulübü’nün durumu içler acısı.

Plajyolu Cumhuriyet Mahallesi Lale Sokak’ta bulunan merkez adeta madde bağımlılarının meskeni haline gelmiş.

Bilim ve teknoloji merkezinin dışarıdan hali böyleyken içerisinin halini düşünemiyoruz.

Çevre sakinleri de buradaki manzaradan oldukça rahatsız.

Kocaeli’nin en nezih yerleşimlerinden biri olan Cumhuriyet Mahallesi’nde böyle bir görüntüyle karşılaşmak bizleri üzmektedir.

Ortada çok önemli bir hizmet var. Türkiye’de ilk olma özelliği de bulunan Kocaeli Bilim ve Teknoloji Kulübü’nden gençlerimizin yararlanmasını istiyoruz.

Ancak bu hizmetin amacına ulaşması için sadece merkezler inşa etmek yetmez, bunun devamının da gelmesi ve gerekli ilginin gösterilmesi gerekir.

 

 

 

DİĞER HABERLER

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Alim Erdemir Dernek ve Vakıflarla tura devam etti

Körfez’de Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci başlamasından bu yana aday adaylarının içinde Alim Erdemir ismi dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Değişik iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede Körfez halkının gönlüne girmeyi başaran Erdemir, profesyonelce bir kampanya yürütüyor. Ziyaretlerin ve nokta görüşmelerinin yanı sıra, bilbord reklamları, afişlerle tanıtımını yapan Erdemir, anlattığı projelerle de farklılık oluşturuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu