KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Yıldız’dan Ünlü’ye sert cevap
Yıldız’dan Ünlü’ye sert cevap
Siyaset
11 Mart 2019 Pazartesi 15:43
  • 3336
  • 3

Yıldız’dan Ünlü’ye sert cevap

İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'nün "Kocaeli'yi ipsiz sapsızlara bırakmayacağız" sözlerine cevap verdi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'nün İyi Parti'yi kastederek "Kocaeli'ni ipsiz sapsızlara bırakmayacağız" sözlerine karşılık geldi. İyi Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, yaptığı açıklamada “Yaklaşan 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi, ülke genelinde olduğu gibi Kocaeli'nde de ağır ekonomik koşullar altında inim inim inleyen halkımız. Şimdiye dek, sesini kimlerin duymazdan geldiğini, kimlerin sinsi bir sağırlık içinde olduğunu... Dün ''Kara'' dediğine, bugün kimlerin ''Ak' dediğini... ''Bunlar, halkımıza umut olamaz'' dediklerine şimdilerde nasıl umutla bağladığını çok net görmekte ve bilmektedir.

Halkımızın, ''Millet İttifakına'' olan inancı ve desteği, sokak ve meydanlardaki ilgisinden ilimizde kimlerin rahatsız olduğunu biliyoruz. Kimlerin ''koltuk bekası'' ile karşı karşıya kaldığının farkındayız. Bu korkunun zihinlerinde yarattığı şuur bulanıklığı dillerine de yansıyan ünü kendinden menkul bu şahısların mesnetsiz iftiraları nasıl bir acziyet içinde olduğunun göstergesidir. Bu kişiler, mesnetsiz iftiralardan vazgeçerek, vicdanları nezdinde geçmişteki beyanatları ve güncel vaziyetlerini gözden geçirmelerinde fayda görmekteyiz.

Belki bu vicdan muhakemesi onları uzun bir müddet yaşadıkları ideolojik sapmadan kurtaracak,  kaybettikleri yönlerini tayin etmelerini sağlayacak, sümen altı ettikleri değerlerini yeniden hatırlamalarına vesile olacaktır. Toplumu ortak değerler üzerinden dinamitlemek, ''Millet'' ittifakına ve mensubu olduğumuz İyi Parti' ye farklı hitap arayışlarını sürdürmek bu acziyet halini perçinlemekten öte gitmeyecektir.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum
default photo
Yazan: Halktanbiri

Sayin Baskan baskalarini elestirebilme hakkiniz olmasi icin once sizin elestirdikleriniz gibi davranmamaniz gerekir...emin olun bu halk ne elestirdiklerinizin ne de sizin sandiginiz kadar aptal degil...herkes herseyin farkinda...

0 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo
Yazan: Halktanbiri

Sanbaz Bey soyeldiklerinde hakli ama ayni bakis acisiyla bir kezde kendi siyasetine bakmali...25 Kasim dan bu yana Chp ile yapilan ittifak konusunda yaptigi her aciklama bir onceki aciklamasinin tersi istikametinde olmustur... Kendisi once Kocaelinde ittifak olmayacak dedi, ardindan sadece buyuksehirde olacak dedi, ardindan ilcelerde de olacak dedi, sayin Kamana karsiydi simdi Kaman aday oldu...gibi gibi bir suru ornek var...Sayin Baskan baskalarini elestirebilme hakkiniz olmasi icin once sizin

0 Beğendim
1 Beğenmedim
default photo
Yazan: İyi Biri

Kendilerine oy vermeyenlere sürekli bir aşağılama hor görme garip garip imalar. Ağzına sağlık Şanbaz Başkan.

4 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ