KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Yüzde 45 oy CHP için rüyadır
Yüzde 45 oy CHP için rüyadır
Siyaset
24 Ekim 2012 Çarşamba 15:06
  • 1317
  • 16

Yüzde 45 oy CHP için rüyadır

CHP’nin İzmit Belediyesi’ne, kesinlikle alacağız gözüyle bakmasına, “İddiaya gireriz” sözlerine yanıt veren Korkmaz, halkın iradesine ipotek koyanların halkla işi olmayacağını, yüzde 45 oyun CHP için rüya odluğunu söyledi

AKP İzmit İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı, ilçe binasında gerçekleşti. İlçe başkanı Ali Korkmaz, toplantı öncesi gündeme ve çalışmalarına dair bir basın açıklaması yaptı. Başkan Korkmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun ilçe programına iki kez katılmasını çok manidar bulduğunu açıkladı. Korkmaz ayrıca Kocaeli`nin Kurban Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı`nı kutladı. 

 
ESNAFLAR MEMNUN
İlçe teşkilatı olarak çalışmalara devam ettiklerini belirten Korkmaz, “ Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte İzmit esnaflarını ziyaret ediyoruz. Esnafların memnun olduğunu görüyoruz” dedi. Acısu Parkı, Belsa ve Cumhuriyet Parkı`ndaki çalışmaların incelediğini belirten başkan Korkmaz, çalışmaların en kısa sürede biteceğini açıkladı. Korkmaz, Şirintepe, Karabaş, Gültepe, Fatih ve Tüysüzler Mahallerine ziyarette bulunduklarını ve sorunları dinlediklerini kaydetti.
 
GELİŞİ ÇOK MANİDAR 
CHP`nin son dönemdeki çalışmaları hakkında ise Korkmaz, “29 Ekim mitinglerinin şölene dönmesini onlar kazanç olarak değerlendiriyor. Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu`nun yapacak başka bir işi kalmamış ki bir ilçe teşkilatının düzenlediği etkinliklere iki kez geliyor. Bu çok manidardır” diye konuştu. Başkan Korkmaz, CHP`nin üniversite öğrencilerinin belediyeden aldıkları bursları iptal etmek için mahkemeye gittiğini hatırlattı. Korkmaz, “Öğrenciler, CHP`nin bu saldırısını asla unutmayacaktır. Öğrenciler, sıkıntılarını geliyor bize anlatıyor. Bu vebal CHP`ye yeter” dedi.
 
KUMAR OYNUYORLAR
CHP`nin İzmit belediyesini kesinlikle alacağız gözüyle bakmasına, “İddiaya gireriz” sözlerine karşı ise Korkmaz, “Halkın iradesine ipotek koyanların halkla işi olmaz. Yüzde 45 oy oranı onlar için rüyadır, hayaldir. Cumhuriyet Halk Partililer bir kumar oynuyorlar. Fakat AKP`de işler böyle yürümez. Biz hiçbir zaman kumar oynamayız. Anket sonuçlarına bakıyor ve açıklamalarımızı ona göre yapıyoruz. Bizler anket sonuçlarını güveniyoruz” diyerek cevap verdi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ