KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0778 TL
  • 6.5813 TL
  • 7.9056 TL
Kocaeli Zirve
Aileler renk kattı
Aileler renk kattı
Spor
06 Ekim 2019 Pazar 15:17

Aileler renk kattı

Hodri Meydan Grubu çatısı altında Körfezin Sultanlarının yapmış olduğu organizasyonla kadın ve aileler Kocaelispor- Of maçına gitti. Saat 17.00'de İzmit Kent Meydanı'nda toplanan yeşil-siyahlı taraftarlar İzmit Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle Kocaeli Stadı'na vardı.

ÇOK EĞLENDİLER


İzmit Belediye Başkanı Fatma Hürriyet Kaplan, ayrıca Kocaelisporlu taraftarlara yeşil-siyah pişmaniyeler gönderdi. Harika bir gün geçiren kadın taraftarlar, çocuklar ve aileler müsabakayı Maraton tribününde Hodri Meydan Grubu içinde takip ederek muhteşem ambiyansa şahitlik eti. 90 dakika boyunca heyecanlı maçı takip eden taraftarlar alınan mağlubiyet nedeniyle maalesef evlerine üzgün döndü.

ÜSÜ VE KÜRKÇÜ'DEN TEŞEKKÜR


Hodri Meydan Taraftarlar Derneği'nin iki başarılı kadın yöneticisi yaptıkları açıklamada,"  Bizim için bu organizasyonun değeri çok büyüktü başkanım. Böyle bir organizasyonda bizlere verdiğiniz fırsat ve destekten dolayı çok teşekkür ederiz.  Daha iyileri için şimdiden çalışmaya başladık. Katılan ve yanımızda olan herkese, ailelerimize, İzmit Down Cafe çalışan ve ailelerine, Büyük Aile Federasyonuna, Enerji GSK Kulübu'ne, Körfezin Sultanlarına, destek veren tüm dostlarımıza, otobüs temini sağlayan İzmit Belediye Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet'e ve Kocaelispor kulübümüze ve tüm Hodri Meydan Taraftarlar Derneğimiz yönetici ve üyelerine ayrıca teşekkür ederim.  Kusurumuz olduysa affola. Biz büyük bir aileyiz" şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ