KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Altın Kiraz Turnuvası’nı Maximum özel güvenlik kazandı
Altın Kiraz Turnuvası’nı Maximum özel güvenlik kazandı
Spor
Nabi Yazıcı
16 Temmuz 2019 Salı 11:18

Altın Kiraz Turnuvası’nı Maximum özel güvenlik kazandı

Körfez’de düzenlenen ve geleneksel olarak her yıl yapılan 8. Altın Kiraz Futbol Turnuvası’nı kazanan takım Maximum Özel Güvenlik oldu.

Spor adamı Metin Özkan tarafından organize edilen turnuvanın final gününde sahaya ilk olarak şöhretler ve protokol karması çıktı. Yapılan maçta belediye eski ve yeni başkanları, milli hakemler, siyasi parti ilçe başkanları ve gazeteciler ile protokol temsilcileri yer aldı. Bu maç 6 – 6 berabere bitti ve dostluk havası için de mücadele edildi.

Final maçında Armutlu Emlak İnşaat takımı ile Maximum Özel Güvenlik takımı mücadele etti. Sahadan 5-2 galip ayrılan Maximum Özel Güvenlik bu senenin şampiyonu oldu.

Final Maçı sonrasında kazanan takımlara ve başarılı sporculara ödülleri Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, eski belediye başkanları, meclis üyeleri, siyasiler ve protokol tarafından takdim edildi.

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ