KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7855 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.4302 TL
Kocaeli Zirve
Modern bir eğitim istedi
Modern bir eğitim istedi
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 15:11
  • 0

Modern bir eğitim istedi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Çayırova Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Sevim Çelik’in ilk isteği modern bir eğitim oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolaysıyla Çayırova Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu 4 B sınıfı öğrencisi Sevim Çelik`in ilk isteği okullarda daha modern bir şekilde eğitim verilmesi oldu. Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Müdürü Hadi Eroğlu, sınıf öğretmeni Sevnur Yurdacan, 4 B sınıfı öğrencisi Sevim Çelik ve 4 A sınıfı öğrencisi Uğur Yazıcı`dan oluşan bir heyet, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş`ı makamında ziyaret etti. Akbaş`a çiçek verip görevinde başarılar dileyen öğrencilerden Sevim Çelik, başkanlık makamına oturdu.

AKTİVİTELER ARTSIN
Başkan Akbaş, yeni Çayırova Belediye Başkanı Sevim Çelik`e ilçeye ne gibi hizmetler düşündüğünü sordu. Sevim Çelik, ilk olarak okulların teknolojik donanım sıkıntısı çektiğini dile getirirek, okullarda yapılan hizmetleri sırasıyla anlattı. Okullarda yapılan tadilat, bakım ve onarım gibi çalışmalardan dolayı belediye başkanı Ziyaettin Akbaş`a teşekkür eden Çelik, isteklerini sıraladı. Okulların içerisinde daha fazla yeşil alan istediğini belirten Sevim Çelik, eğitime sosyal ve kültürel aktivitelerin daha fazla kazandırılmasını söyledi. Çelik ayrıca, başkanlık makamına oturmanın gurur verici olduğunu ifade etti.

BOL BOL KİTAP OKUYUN
Başkanlık makamını minik başkana devreden ve minik başkanın isteklerini dikkatle dinleyen Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, ilk olarak eğitime yapılan hizmetleri sırasıyla anlattı. Minik başkanın eğitim camiası için sıraladığı isteklerinin birçoğunu gerçekleştirdiklerini ifade eden Akbaş, eğitime olan desteklerinin süreceğini söyledi. Ayrıca minik başkan Sevim Çelik`in isteklerinin yerine geleceğini belirten Akbaş, kendisini ziyarete gelen öğrencilere sürekli kitap okumalarını öğütledi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ