KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1225 TL
  • 6.6140 TL
  • 7.9069 TL
Kocaeli Zirve
Başkanlar başarı diledi
Başkanlar başarı diledi
Spor
28 Eylül 2019 Cumartesi 12:10

Başkanlar başarı diledi

Belediye Derincespor- Kocaelispor maçı öncesi iki yönetim birbirlerine başarı dileklerinde bulunurken,  iki başkan karşılaşmanın dostluk ve centilmenlik içinde geçeceğini ifade etti

BİZ HADDİMİZİ BİLİRİZ

Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar yaptığı açıklamada , " Kocaeli, bulunduğu konjonktür itibari ile ülkemizin her yerinden gelen insanımızın yaşadığı bir mozaik. Derince de bunun bir tezahürü. Kısacası Kocaeli ve Derince birbiri ile özdeşleşen iki bölgedir. Küçüklükten beri Yeşil -siyahlı renklere gönül verdik. Babalarımızın ellerinden tutup Kocaelispor’un maçlarına gittiğimiz günleri hatırlayan , bu şekilde büyümüş bir nesiliz. Biz haddimizi biliriz. Centilmence bir maç olacağından en küçük bir tereddüdüm yok.Bu maçta kardeşliğimiz ve birlik ve beraberliğimiz pekişecektir.. Pazar günü her iki takımı da başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

ORTAK PAYDA KOCAELİSPOR

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez, " Bizleri ağırladığınız için Belediye Derincespor yönetimine teşekkür ediyorum. Biz Derincespor'a sahada rakibiz, diğer mecralarda rakibimiz değil. Bunun en başta ifade etmek istiyorum. Kemal Başkanımızın Kocaelispor için belirttiği temennileri, güzel  duyguları için teşekkür ediyorum. Aynı duyguları paylaşıyoruz. Kocaeli içerisinde 12 ilçeyi barındıran bir Büyükşehir. Kocaelispor, tüm ilçelerin ortak paydası. Hiç bir ilçe takımımızı rakip olarak görmüyoruz. Ama sporun doğasında futbolcular birbirlerini yenmek için mücadele edecek." dedi.

 

AMACIMIZ SÜPER LİG

Üzülmez sözlerine şöyle devam etti : Centilmence, problemsiz bir maç olsun. Sahada ve tribünde dostane bir maça şahit olur ve Türkiye'ye örnek oluruz .Öyle olacağına canı gönülden inanıyorum. Belediye Derincespor'a  çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Bizden biraz şanslılar, bizim gibi çok fazla borçlarla uğraşmıyorlar.Biz Kocaelispor olarak sahadaki sportif başarının yanında enerjimizin büyük kısmını borçlarla mücadele etmeye harcıyoruz.Çok şükür, sporcularımızda geride bıraktığımız 4 maçta mağlup olmadan bizi lider duruma getirdiler. Bu maratonun sonunda 12 ilçenin tamamını kaplayan Kocaelispor'umuzun misafir olduğu bu liglerden (3. Lig, 2. Lig , 1. Lig) kurtulup, yıllarca efendisi olduğu Süper Lig' e bir an önce çıkar.ve hep birlikte tüm hemşehrimizin gurur duyacağı bir takım haline geliriz. Bütün amacımız bu " dedi.

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ