Kocaeli Zirve
Başkanlık seçimlerinin tarihi değişti
Başkanlık seçimlerinin tarihi değişti
Spor
12 Mayıs 2018 Cumartesi 11:45
  • 2988
  • 0

Başkanlık seçimlerinin tarihi değişti

Fenerbahçe Başkanlık seçimleri normalde 2 -3 Haziran tarihlerinde yapılması gerekiyordu ancak seçimler erkene alınarak 26 – 27 Mayıs tarihine çekildi.

Yaklaşık 25 bin üyenin katılımının beklendiği Fenerbahçe Başkanlık seçimleri 2 – 3 Haziran tarihlerinde yapılması gerekiyordu. Yeni gelişmeler yaşanan spor kulübünde başkanlık seçimleri erken bir tarihe alındı. Başkanlık seçimi için açıklama yapan Fenerbahçe Spor Kulübü salt çoğunluğun elde edilmesi halinde seçimlerin 26 – 27 Mayıs tarihlerinde yapılacağını açıkladı.

 

Fenerbahçe Spor Kulübünün yapacağı kongre Ülker Stadı Fenerium Tribününde gerçekleştirilecek. İlk gün yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet raporlarını okumak için saat 10.30’da bir araya gelecek. İkinci gün de salt çoğunluk sağlanırsa oy verme işlemi için saat 10.00’da toplanılacak. Seçimler saat 17.00’ye kadar sürecek.

 

Salt çoğunluk sağlanamazsa, seçimler 2 -3 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Fenerbahçe başkanlık seçiminde Ali Koç ve Aziz Yıldırım yarışacak.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ