KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Bu gençler başarıya koşuyor
Bu gençler başarıya koşuyor
Spor
Nabi Yazıcı
08 Nisan 2019 Pazartesi 22:28
  • 1262
  • 0

Bu gençler başarıya koşuyor

Körfez İlimtepe Futbol Kulübü takımını oluşturan gençlerin hepsi üniversite öğrencisi. Takımın en büyük özelliği bu şekilde gözükürken, bir diğer yönü de kadrosuyla aldığı başarılar oldu. Üniversiteli gençlerden oluşan bu kadro Cumartesi günü Değirmenderespor ile final maçı yapacak ve BAL ligi için mücadelesini sürdürecek.

Kurulduğu günden bu yana kamuoyunda büyük ilgi gören, Körfez İlimtepe Futbol Kulübü’nde oynayan futbolcuların 18’i Besyo, 2’si Elektrik Mühendisliği, 2’si Çevre Mühendisi olarak okuyor. Ligin en genç takımlarından olan İlimtepe FK, Cumartesi günü Değirmenderespor ile final maçı yaparak, Körfez’in temsicisi olarak BAL ligine yükselen takım olmaya çalışacak.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ