KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Cizrespor taraftarına İzmit yasağı
Cizrespor taraftarına İzmit yasağı
Spor
13 Mart 2019 Çarşamba 10:48
  • 3971
  • 2

Cizrespor taraftarına İzmit yasağı

24 Mart Pazar günü Cizrespor ile oynayacağımız kritik maç öncesi İl Spor Güvenlik Kurulu,  Kocaeli Valiliği’nde toplanarak, önemli kararlar aldı. Alınan kararda Cizrespor taraftarı İzmit’te ki maça alınmayacak.

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Valiliği’nde Vali Yardımcısı Dursun Balaban öncülüğünde toplanan İl Spor Güvenlik Kurulu, Cizrespor taraftarına deplasman yasağı getirdi.  Konu ile ilgili alınan kararı açıklayan İl Spor Güvenlik Kurulu ise, yaptığı açıklamada “24.03.2019 tarihinde saat 15.00’te oynanacak olan Kocaelispor – Cizrespor TFF 3. Lig 3. Grup müsabakasında 150 Özel Güvenlik Personeli ve 100 Jandarma Personelinin görev alması, ayrıca 2017-2018 sezonunda Kocaelispor ve Cizrespor takımları arasında oynanan her iki müsabakada da kulüp yöneticileri, futbolcular ve taraftarlar arasında yaşanan olaylardan dolayı müsabakanın olaysız ve huzur içerisinde geçmesini sağlamak amacı ile Cizrespor taraftarlarının müsabakaya alınmamasına oy birliği ile karar verilmiştir” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Saçma sapan kararlar
Yazan: Ceyda EROGLU

Neden cizre bu ülkenin şehri değil mi ? Cizrede kkimse vergi vermiyor, askere gitmiyor mu ? Oy birliği ile alınmış birde. Saçmalık...

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ