KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Erdoğan’a hediye edilmek istenen forma; “Kriminal incelemeye takıldı”
Erdoğan’a hediye edilmek istenen forma; “Kriminal incelemeye takıldı”
Spor
11 Haziran 2018 Pazartesi 10:35
  • 16125
  • 0

Erdoğan’a hediye edilmek istenen forma; “Kriminal incelemeye takıldı”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a forma hediye etmek isteyen Hodri Meydan taraftar grubu lideri Enver Güler, ret cevabı aldı. Bunun sebebi olarak ise; formanın kriminal inceleme olmadan Cumhurbaşkanına iletilemeyeceğini söylenmesi oldu

Seçim öncesi ilimize gelen Cumhurbaşkanı adaylarına forma hediye eden Hodri Meydan taraftar grubu lideri Enver Güler, dün Recep Tayyip Erdoğan’a da programı sonrasında Kocaelispor forması vermek istedi. Formanın, kriminal incelemesi hemen yapılamayacağı için yakın korumalar ve Erdoğan’ın danışmanları Enver Güler’in bu teklifini geri çevirmek zorunda kaldı. Yeşil- siyahlı renklere gönül veren taraftarlar ise, yaşanan bu hadiseyi sosyal medya sayfalarından kamuoyuyla paylaştı.

 

DANIŞMANLARA KONUYU ANLATTI

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri için ilimize gelerek miting yapan adaylara Kocaelispor forması hediye eden Hodri Meydan taraftar grubu lideri Enver Güler, dün Perşembe Pazarı Alanında halka seslenen AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da forma hediye etmek istedi. Güvenlik duvarını aşan Güler Erdoğan’ın danışmanlarına konuyu anlattı.

 

KRİMİNAL İNCELEMEYE TAKILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın korumaları ve danışmanlarıyla konuşan Hodri Meydan’ın lideri Enver Güler, ret cevabını aldı. Formanın hediye edilmeden önce kriminal incelemesinin yapılması gerektiğini söyleyen yetkililer, Erdoğan’a bu şekilde bir hediye verilemeyeceğini ifade etti. Yaşanan diyalogların ardından Güler ve yanında bulunan grup, miting alanından çıkış yaptı.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ