KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1225 TL
  • 6.6140 TL
  • 7.9069 TL
Kocaeli Zirve
Ferhat Uzun'dan mesaj
Ferhat Uzun'dan mesaj
Spor
10 Ekim 2019 Perşembe 22:39

Ferhat Uzun'dan mesaj

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun yaptığı açıklamada, artık kötü futbol istemediklerini ve takıma destek vereceklerini belirtti.

Uzun,"  Benzersiz çile ve sabırla geçirdiğimiz 11 senenin ardından, büyük umutlarla başladığımız yeni sezonun başından beri ekip ruhundan uzak sergilenen silik, ruhsuz ve plansız oyundan son derece rahatsızız. Maddi ve manevi yapılan fedakarlıkların karşılığı olarak bu futbolu kabul etmiyoruz. Geldiğimiz noktada tüm baskılara rağmen yönetimimizin aldığı karar sonucunda teknik ekibimizle devam ediliyor. Bizlerin üstüne düşen görev Kocaelispor menfaatleri gereği ilk maç nasıl destek olduysak önümüzdeki maçlarda da aynı desteği takımımıza göstermemiz olacaktır. Bu süreçten sonra taraftarımızın verdiği savaşa yakışmayan futbol görmek istemiyoruz" diye konuştu.

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ