KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Barbaros’un 5-D’leri mezuniyetlerini kutladı
Barbaros’un 5-D’leri mezuniyetlerini kutladı
Güncel
21 Haziran 2010 Pazartesi 14:05
  • 2387
  • 0

Barbaros’un 5-D’leri mezuniyetlerini kutladı

Gölcük Barbaros İlköğretim Okulu 5-D Sınıfı öğrencileri, mezuniyetlerini coşkulu bir geceyle kutladı

Gölcük Barbaros İlköğretim Okulu 5-D Sınıfı öğrencileri mezuniyetlerini muhteşem bir geceyle kutladı. Çetin Restaurant`ta gerçekleştirilen mezuniyet gecesinde zengin menülü yemeğin ardından öğrenciler, öğretmenler ve veliler canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Duygusal anların da yaşandığı mezuniyet gecesine okul müdürü Güney Yılmaz, okul öğretmenleri, veliler ve 5-D sınıfı öğrencileri katıldı.
Gecede kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren 5-D sınıf öğretmeni Göksel Savaşeri, şunları söyledi: 


ŞEFKATLİ ELLERDEN KARNE
“Çocuklarım bugün burada sizlerle birlikte olmanın haklı mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Sizlerle dolu dolu 5 yıl yaşadık. En güzel şekilde eğitimlerinizi almanız için çalıştık. Acı tatlı günlerimiz oldu ama bu güne geldiğimizde sizlerin başarılarla dolu bir 5 yıl yaşadığınızı biliyorum. Artık yeni bir süreç başlayacak. Ortaöğretimde aynı başarılarınızın devamını diliyorum” Savaşeri, konuşmasının ardından öğrencilerini tek tek öpüp karnelerini dağıttı.
 

MEZUNİYET PASTASI KESİLDİ
Daha sonrada veliler sınıf öğretmeni Göksel Savaşeri başta olmak üzere, okul müdürü Güney Yılmaz, din dersi öğretmeni Ömer Kurt, görsel sanatlar öğretmeni Nilüfer Oruç ve Çetin Restaurant`ın sahibi Çetin Tonuç`a çiçek takdim etti. Çiçek takdiminin ardından yemekler yenildi ve duygusal anlar yerini eğlenceli dakikalara bıraktı. Geceye katılanlar canlı müzik eşliğinde kurtlarını döktü. Etkinlik mezuniyet pastasının kesilmesiyle son buldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ