Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
İlter Kasap: Kırgın değilim
İlter Kasap: Kırgın değilim
Spor
Aktan Uslu
16 Ekim 2018 Salı 07:52
  • 3427
  • 0

İlter Kasap: Kırgın değilim

Darıca Gençler Birliği ile yolları ikinci defa yolları ayrılan İlter Kasap kırgın olmadığını, kulübün önünün açılması için gerekenin yapıldığını söyledi

10 sezon aradan sonra yeniden yükseldiği TFF 2’nci Lig’de bugüne kadar istediği sonuçları edinemeyen Darıca Gençler Birliği’nde Sportif Teknik Direktör İlter Kasap ile teknik heyetin sözleşmesi fesh edilmiş, bu değişimde bugüne kadarki skorların etkisi olduğu izlenimi uyanmıştı.

Sonuçlarla ilgisi yok

Kısa bir süre önce şirketleşen sarı yeşillilerle yollarını ikinci kez ayıran Kasap, Kocaeli Zirve’ye yaptığı açıklamada, “Görevimizin sona ermesinin alınan sonuçlarla ilgisi yok. Kulüp bilindiği üzere şirketleşti ve farklı bir yönetim biçimine geçildi. Bu yenilenmenin önünü açmak için yollarımızı ayırdık. El sıkışarak ayrıldık. Kimseye kırgınlığım yok. Darıca Gençler Birliği’ni de, Darıca’daki dostlarımı da çok seviyorum” dedi. Kasap, Facebook’taki sayfasından yaptığı paylaşımda ise şu görüşlere yer verdi:

Teşekkür etti

“…Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak, Başkanımız Mücahit Vural, baba yarısı Ahmet Sağlam ve gerçek dost kalbi pırıl pırıl insan Lokman Demirtaş kardeşime, personelimize, ablalarımıza, malzemeci İsmail kardeşime, şoförümüz Zafer kardeşime, Tarık Erenay yavrumuza, Darıca Gençlerbirliği rüyamızda yaşadığımız tüm sıkıntılarda paylaşan, sahiplenen içine çekerek sabreden emeği geçen tüm dostlarıma ve tek tek kalbi yüreği pırıl pırıl olan tüm futbolcu aileme ve basın mensubu kardeşlerime sonsuz teşekkürler.”

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ