KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0778 TL
  • 6.5813 TL
  • 7.9056 TL
Kocaeli Zirve
Kadın taraftarlar çıkartma yapacak
Kadın taraftarlar çıkartma yapacak
Spor
03 Ekim 2019 Perşembe 12:16

Kadın taraftarlar çıkartma yapacak

Yeni Kocaeli Stadı'nın açılmasıyla birlikte Kocaelisporlu kadın taraftarlar maçlara daha çok ilgi göstermeye başlarken, Hodri Meydan Grubu bu sayının artması için Ofspor maçında özel bir organizasyon yapacak.

OTOBÜSLER KALDIRILACAK

 

Kocaelisporlu Kadın Taraftarlardan sorumlu yönetici olan Derya Aybüke Üsü ve Serap Kürkçü'nün yaptığı açıklamada," Derneğimizce organize edilen  
Kocaeli stadyumumuza ulaşıp ücretsiz temin edilen maç biletlerimizle Maraton tribünümüzde BÜYÜK KOCAELİSPOR AİLESİYLE yerimizi alacağız. Otobüs konusunda bize yardımcı olan  İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet'’e şahsım ve  Hodri MeydanTaraftarlar Derneğini adına teşekkürü borç bilirim " dedi.
 
KOCAELİSPOR AİLEDİR, AİLE HER ŞEYDİR. 
 
HEP BERABER KOCAELİ STADYUMUNA, AİLEMİZİN GÜCÜNÜ GÖSTERMEYE...
 
Bilindiği üzere Hodri Meydan Taraftarlar Derneğimiz kısa süre önce bir basın toplantısı düzenleyerek  yeni yönetimce belirlenen Misyon ve Vizyonu siz değerli taraftarlarımıza ve kamuoyuna açıklamıştı. 
 
Açıklanan misyon ve vizyonda belirtildiği üzere KADININDAN erkeğine, esnafından sanayicisine, emekçisinden bürokratına, köylüsünden şehirlisine, kısacası 7’den 70’e toplumun her kesimini kucaklayarak Tribünlerde şiddeti, küfürü, alkolü, uyuşturucuyu, ahlak dışı olan, bir İzmitli'ye yakışmayan her şeyi, el ele vererek bitirip, yerine ahlaki değerleri, saygı, sevgi, birlik ve beraberliği getirip kısacası büyüklüğümüze gölge düşüren her şeye HODRİMEYDAN diyerek çıkılan bu yolda;
KADINLARIMIZ VE AİLELERİMİZE yönelik yapacağımız bu organizasyonda siz değerli aile fertlerimizi BİR olmaya BİRLİK olmaya davet ediyoruz.
 
Ofspor ile cumartesi akşamı oynayacağımız maç için saat 17.00’de Yenicuma Cami arkasın Kent Meydanında toplanarak İzmit Belediyesince temin edilen ücretsiz otobüslerimizle 17:30’da hareket edip Kocaeli stadyumumuza ulaşıp Derneğimizce ücretsiz temin edilen maç biletlerimizle Maraton tribünümüzde BÜYÜK KOCAELİSPOR AİLESİYLE yerimizi alacağız. 
 
Katılım için tek şartımız Aile olmak ya da kadın olmak
 
Bu büyük coşkuyu, hep beraber yaşamaya siz değerli Kocaeli halkımızı ve taraftarımızı davet ediyoruz.

Kadınlara ve ailelerimize yönelik gerçekleştirmek istediğimiz bu özel organizasyon için desteklerini esirgemeyen ve otobüslerin temin edilmesini sağlayan sevgili İzmit Belediye Başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e şahsım ve HODRİ MEYDAN Taraftarlar Derneğimiz adına teşekkürü borç bilirim.

Ayrıca İzmit Belediyesi Down Cafe çalışanları ve aileleri bu özel organizasyonda bizimle beraber olacakları için onur duyacağız.

KOCAELİSPOR’umuz Ailesini Bekliyor!
Haydi KOCAELİ!

Tarih:05.10.2019
Toplanma yeri:Yenicuma Cami arkası Kent Meydanı
Toplanma saati:17.00
Kalkış saati:17.30

Not: Kontenjanımız sınırlı olduğu için lütfen Bilgilerinizi Hodrimeydan Taraftarlar Derneği Başkanımız Ferhat UZUN ile 05386068941 no ile whatsapp üzerinden paylaşınız.

HODRİ MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞİ

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ