KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1666 TL
  • 6.7111 TL
  • 7.9935 TL
Kocaeli Zirve
Kızılyıldız’a ilk taksit ödendi
Kızılyıldız’a ilk taksit ödendi
Spor
04 Ekim 2019 Cuma 16:24

Kızılyıldız’a ilk taksit ödendi

Kocaelispor ile Kızılyıldız arasında yapılan protokol anlaşması ile mevcut 300 bin avro olan borcun yapılandırılarak ilk taksit ödendi. Böylece Kocaelispor’un UEFA’dan alacağı para cezası ve puan silme tehdidi ortadan kalktı.

Konuyla ilgili olarak Kocaelispor başkanı Hüseyin Üzülmez şu ifadelere yer verdi:
Değerli basın mensupları,Kızılyıldız  Kulübü ile geçmiş dönemden kalan 300.035 Euro son taksit ödememizi, herhangi bir faiz ödemesi, aracı ücreti, ek bir maliyet çıkarmadan tekrardan yapılandırıp, iki kulüp arasındaki imzalanan protokolün geçerli olması için ilk taksit ödememizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Tüm camiamıza hayırlı olsun.

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ