KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1225 TL
  • 6.6140 TL
  • 7.9069 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor bugün kongreye gidiyor
Kocaelispor bugün kongreye gidiyor
Spor
14 Haziran 2019 Cuma 10:58

Kocaelispor bugün kongreye gidiyor

Dolphin AVM'de bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Kocaelispor’un kongresi gerçekleştirilecek

3. Lig temsilcimiz Kocaelispor’un mali ve seçimle kongresinin ilk oturumu 7 Haziran Cuma günü Dolphin AVM Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilmişti. Çoğunluk sağlanamadığı için kongre ertelenmişti. Kocaelispor’un genel seçimli kurulu çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek. Kongre saat 18.00’de başlayacak.

Dolphin AVM Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan genel kurulda 533 delege oy kullanma hakkına sahip olacak. Mevcut başkan Bahri Yavuz aday olmayacağını açıklamıştı. İş adamı Volkan Özön ise aday olduğunu açıklamış ancak dün adaylıktan çekilmişti. Kocaelispor başkanlığı için şu an tek isim Kartepe Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Üzülmez.

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ