KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor bugün kongreye gidiyor
Kocaelispor bugün kongreye gidiyor
Spor
14 Haziran 2019 Cuma 10:58
  • 1124
  • 0

Kocaelispor bugün kongreye gidiyor

Dolphin AVM'de bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Kocaelispor’un kongresi gerçekleştirilecek

3. Lig temsilcimiz Kocaelispor’un mali ve seçimle kongresinin ilk oturumu 7 Haziran Cuma günü Dolphin AVM Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilmişti. Çoğunluk sağlanamadığı için kongre ertelenmişti. Kocaelispor’un genel seçimli kurulu çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek. Kongre saat 18.00’de başlayacak.

Dolphin AVM Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan genel kurulda 533 delege oy kullanma hakkına sahip olacak. Mevcut başkan Bahri Yavuz aday olmayacağını açıklamıştı. İş adamı Volkan Özön ise aday olduğunu açıklamış ancak dün adaylıktan çekilmişti. Kocaelispor başkanlığı için şu an tek isim Kartepe Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Üzülmez.

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ