KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7104 TL
  • 6.4300 TL
  • 7.1609 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor Engin Korukır’la anlaştı
Kocaelispor Engin Korukır’la anlaştı
Spor
26 Haziran 2019 Çarşamba 20:21
  • 1829
  • 0

Kocaelispor Engin Korukır’la anlaştı

Kocaelispor yeni sezondaki teknik direktörü Engin Korukır’la prensipte anlaştı.

Kocaelispor’da yönetim kurulu dün toplantısını yaptı. Kocaelispor camiasında yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyordu. Başkan Hüseyin Üzülmez, sabah saatlerinde takımın başına getirmek istedikleri Engin Korukır’ı arayıp görüşme talebinde bulundu. Kocaelispor’un yeni sezondaki teknik direktörü Engin Korukır olarak belirlendi. Haber Kocaelispor yönetimi tarafından kamuoyuna duyuruldu. Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Teknik direktör olarak Sn. Engin Korukır hocamız ve ekibi ile prensipte anlaşma sağlanmıştır. Transfer tahtası çalışmalarımızın olumlu sonuçlandırılması sonrasında resmi mukavele inşallah imzalanacaktır. Camiamıza hayırlı olsun.”

Kocaelispor yönetimi tarafından yapılan açıklamanın ardından gözler transfer yasağına çevrildi. Korukır’ın takımın başına getirilmesi ile transfer kilidinin çözülmesi bekleniyor.

 

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ