KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1666 TL
  • 6.7111 TL
  • 7.9935 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor Engin Korukır’la anlaştı
Kocaelispor Engin Korukır’la anlaştı
Spor
26 Haziran 2019 Çarşamba 20:21

Kocaelispor Engin Korukır’la anlaştı

Kocaelispor yeni sezondaki teknik direktörü Engin Korukır’la prensipte anlaştı.

Kocaelispor’da yönetim kurulu dün toplantısını yaptı. Kocaelispor camiasında yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyordu. Başkan Hüseyin Üzülmez, sabah saatlerinde takımın başına getirmek istedikleri Engin Korukır’ı arayıp görüşme talebinde bulundu. Kocaelispor’un yeni sezondaki teknik direktörü Engin Korukır olarak belirlendi. Haber Kocaelispor yönetimi tarafından kamuoyuna duyuruldu. Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Teknik direktör olarak Sn. Engin Korukır hocamız ve ekibi ile prensipte anlaşma sağlanmıştır. Transfer tahtası çalışmalarımızın olumlu sonuçlandırılması sonrasında resmi mukavele inşallah imzalanacaktır. Camiamıza hayırlı olsun.”

Kocaelispor yönetimi tarafından yapılan açıklamanın ardından gözler transfer yasağına çevrildi. Korukır’ın takımın başına getirilmesi ile transfer kilidinin çözülmesi bekleniyor.

 

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ