KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor ve Gölcükspor maçı bugün
Kocaelispor ve Gölcükspor maçı bugün
Spor
08 Eylül 2018 Cumartesi 13:19
  • 2057
  • 0

Kocaelispor ve Gölcükspor maçı bugün

Kocaelispor ve Gölcükspor maçı bugün saat 16.30’da Gölcük Şehir Stadı’nda karşılaşacak.

Kocaelispor ve Gölcükspor 3. Lig 3. Grup’ta sezonun ilk derbisine bugün 2. Hafta maçında çıkıyor. Futbolseverler akın akın Şirinköy’deki Gölcük Şehir Stadı’na gidiyor. Maç 16.30’da başlayacak, hakem İstanbullu öğretmen Aykut Sergin. Geniş güvenlik önlemleri alındı. Kocaelispor taraftarı vapurla topluca Gölcük’e akın edecek.

 

Gölcükspor ile Kocaelispor, dev derbide kozlarını paylaşacak. Maça ilgi çok yoğun. Gerek İzmit merkezinde, gerekse Gölcük merkez ve stat çevresinde çok geniş güvenlik önlemleri alındı. Her iki ekibimizin yönetimi ve taraftar grupları, sık sık toplantılar yaparak, maçın rahat izlenmesi için karşılıklı sözler verdi.

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ