KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da antrenmanlar tam gaz
Kocaelispor’da antrenmanlar tam gaz
Spor
24 Aralık 2018 Pazartesi 15:59
  • 1858
  • 0

Kocaelispor’da antrenmanlar tam gaz

Temsilcimiz Kocaelispor antrenmanlarına tam gaz devam ediyor. Yeşil siyahlı ekibimiz dün sabah Life Fitnes’te akşam saat 18.00’de Körfez Esentepe Stadı’nda antrenman yaptı

Yeşil siyahlı ekibimiz ligin ikinci yarı hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Çınarlıdere’de krosla başlayan Kocaelispor’da antrenman temposu her geçen gün yükselmeye başladı. Yeşil siyahlı temsilcimiz akşam saatlerinde Körfez Esentepe’de Stadı’nda yüksek tempolu antrenmana futbolcular eksiksiz katıldı. Teknik direktör Galip Gündoğdu gözetiminde yapıldı ve yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Antrenmanın son bölümlerinde yarı sahada çabukluk çalışması yapıldı. Temsilcimiz 2-13 Ocak tarihleri arasında Antalya Melas Otel’de kampa girecek.

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ