KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’dan ses getirecek protesto
Kocaelispor’dan ses getirecek protesto
Spor
09 Mart 2019 Cumartesi 14:09
  • 5204
  • 0

Kocaelispor’dan ses getirecek protesto

Bağcılar ile deplasmanda karşılaşacak olan Kocaelispor maçının bilet fiyatlarına taraftar tepki gösterdi. Bilet fiyatının 50 TL olması 3. Lig maçına göre oldukça yüksek. Kocaelispor taraftarı ise bilet fiyatlarını protesto ederek 1’er TL halinde ödeyecek

Kocaelispor, yarın deplasmanda Bağcılar Spor Kulübü ile karşılaşacak. Bu maç öncesi açıklanan bilet fiyatları ise şok etti. Bağcılar kulübü, Kocaelispor taraftarından bu maç için 50 TL. bilet fiyatı isteyecek. Bir 3. Lig maçı için oldukça yüksek olan bu bilet fiyatına Kocaelispor taraftarı büyük tepki gösterdi. Kocaelispor taraftarları ise maç biletlerinin bu kadar yüksek olmasını protesto etmek için çok ilginç bir hazırlık içine girdi. Taraftarlar, 50 TL olan bilet fiyatını1 liralar halinde ödeyecek.

 

 

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ