KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Galatasaray Taraftar Derneği ziyaret turunda
Körfez Galatasaray Taraftar Derneği ziyaret turunda
Spor
Nabi Yazıcı
25 Temmuz 2019 Perşembe 10:23

Körfez Galatasaray Taraftar Derneği ziyaret turunda

Körfez Galatasaray Spor Kulübü Taraftarlar Derneği Başkanı Doğan Önal ve yönetimi belediye kapsamında ziyaret turu düzenleyerek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Doğan Önal ve yönetimi ziyaret turuna Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’le başladı. Şener Söğüt’ten sonra Başkan Yardımcıları Osman Yurt, İbrahim Çırpan, Faruk Denli ve Özel kalem Müdürü Zekeriya Çetin’i ziyaret eden Doğan Önal ve arkadaşları, sarı kırmızılı formaları hediye ettiler.

Üzerlerinde isimlerin yazılı olduğu 41 sırt numaralı formaları hediye eden Doğan Önal, derneğin çalışmaları ve yapacakları faaliyetler hakkında bilgi verdi.

 

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ