KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0778 TL
  • 6.5813 TL
  • 7.9056 TL
Kocaeli Zirve
Maç biletleri satışta
Maç biletleri satışta
Spor
03 Ekim 2019 Perşembe 14:33

Maç biletleri satışta

Yeşil-siyahlı yönetim ,cumartesi günü oynanacak olan Kocaelispor-Ofspor maçının biletlerinin satışına başladı. Taraftarlar satış noktalarındna bilet temin edebilecek.

GÜNEY ÜST KAPATILDI


Kocaelispor yönetimi, cumartesi günü Kocaeli Stadı'nda saat 19.00'da oynanacak olan Kocaelispor- Ofspor maçında ilk kez güney kale arkası üst tribünü kapatırken, Maraton alt ve üst , UEFA alt, tribünü açılacak. Kuzey kale arkası alt ve üst tribün ve UEFA üst tribün ilk maç sonrası kapatılmıştı.


ÖĞRENCİLERE İNDİRİM


Üniversiteli öğrencilerin sesine kulak veren yeşil-siyahlı yönetim maraton alt öğrenci biletini 15 TL, güney kale arkası alt tribün öğrenci bileti ise 10 TL olarak belirlendi. Maraton alt tribün 20 TL, maraton üst tribün 15 TL, misafir tribün 10 TL, UEFA alt tribün fiyatı ise yine 50 TL olarak açıklandı. Biletler maç gününe kadar satış noktalarından satılacak.


-BİLET SATIŞ NOKTALARI-


1- Kocaelispor Kulüp Binası, Fuar İçi
2- Kocaelispor 1966 Taraftar Mağazası, Belsa Plaza
3- Kartepe Sportif Mağazası,

-BİLET FİYATLARI-


UEFA ALT : 50 TL
MARATON ALT: 20 TL
MARATON ALT ( ÖĞRENCİ ): 15 TL
MARATON ÜST : 15 TL
GÜNEY KALE ARKA ALT : 15 TL
GÜNEY KALE ARKA ALT ( ÖĞRENCİ ) : 10 TL

 

-İNDİRİMLİ ÖĞRENCİ BİLETİ-

 

Öğrenciler, maç günü gişelerden öğrenci kimlik belgelerini ibraz ederek İNDİRİMLİ ÖĞRENCİ BİLETLERİNİ teslim alabileceklerdir.
İndirimli bilet teslimi kayıt tutularak yapılacak olup, her bir öğrenci kimlik kartının yalnızca 1 adet bilet alma hakkı bulunmaktadır. İndirimli bilet almak isteyen öğrencilerin, Öğrenci Kimlik Kartlarını yanlarında bulundurmaları önemle rica olunur.


  • Satış noktaları haricinde bilet satın almamanız önemle rica olunur. Gişe haricinde satılan biletler sahte ve geçersizdir.

 

DİĞER HABERLER

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

İkiz futbolcu kardeşler, hakemi de şaşırtıyor

Körfez Birlikspor forması giyen ikiz futbolcular Hasan ile Cengiz Furuncu (42), benzerlikleri ile zaman zaman hem hakemlerin, hem de antrenörlerinin zor durumda kalmasına neden oluyor. İkiz olmalarından dolayı yeşil sahada ilginç olaylar yaşadıklarını ifade eden Hasan Furuncu, gençlik yıllarında sakatlanan kardeşinin yerine formayı giyip maçta oynadığını, hakemin de bu durumu anlamadığını söyledi. Hasan Furuncu, bu benzerliğin zaman zaman aile içerisinde de yaşandığını belirterek, "Hasan'ın oğlu benim bacaklarıma sarılıp baba diyordu 3 yaşına kadar" diye konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ