KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Minik Aslanların büyük heyecanı
Minik Aslanların büyük heyecanı
Spor
Nabi Yazıcı
22 Mart 2019 Cuma 17:06
  • 1250
  • 0

Minik Aslanların büyük heyecanı

Körfez Galatasaray Spor Kulübü Taraftar Derneği, kalpleri sarı kırmızılı renkler için atan minikleri Galatasaray Stadyumu ve müzesine götürdü.

Dernek Başkanı Doğan Önal ve yönetimi, kendilerinden bu dilekte bulunan minikleri alarak, İstanbul’a götürdüler. Gezi sırasında sarı kırmızlı takımın satdyumu ve müzesi gezilirken, minik öğrenciler büyük heyecan ve mutluluk yaşadılar. Dernek Başkanı Doğan Önal konu hakkında yaptığı açıklamada, “Körfez Galatasaray Spor Kulübü Taraftar Derneği olarak, genç desteğe ihtiyacı olan çocuklarla birlikte İstanbul'a giderek Galatasaray Stadyumunu ve Müzesini ziyaret ettik.  Çocuklar yarının büyükleri, geleceğimizin teminatıdır,  şiarıyla genç bireylerle ve toplumun her değerini göz önünde bulundurarak farkındalık ve toplumsal duyarlılık projeleri yapan dernek yönetimimiz, bu tür projeleri gerçekleştirmeye devam edecektir. Körfez Galatasaray Spor Kulübü Derneği yönetimi olarak  bu gezi organizasyonlarının yanı sıra birçok toplumsal farkındalık ve duyarlılık projelerini de hayata geçireceğiz.  İlgiye ve sevgiye ihtiyacı olan çocukların hayatlarına Galatasaray ruhunu içselleştirmelerini sağlayarak,  spora olan ilgilerini arttırarak vakurlu bireyler olmalarını amaçlıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda kış sezonu sona eriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’nin Kocaeli’nin dört bir yanında sporun tabana yayılması hedefiyle 2012 yılında başlattığı Ücretsiz Spor Okulları Projesi’nin bu yılki kış spor okulları sona eriyor. İlkokul ve ortaokul çağındaki çocuklara hizmet veren Ücretsiz Spor Okulları’nda 117 tesiste kesintisiz spor hizmeti veriliyor. Bu hizmetlerin başında ise yaz ve kış spor okulları geliyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ